Ravilion Hotel

stars: 2
Yaxşı
7.3

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Ümrə üçün rahatlıqlar

Kəbə və ya Hərəm mənzərəli otaq yoxdur
Hərəm piyada məsafəsində deyil
: 11 dəq. maşınla (10.8 km) • Pulsuz servis yoxdur
Hərəm bağlantılı namaz zalı yoxdur

Bide imkanları

Gigiyenik duş
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Yalnız xanımlar üçün, fərdi kirayə ilə və ya villada/otaqda kənardan görünməyən hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur. Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilən qarışıq istifadə üçün hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur

Halal qida

Bütün qidalar halal
Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz obyekt
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Ravilion Hotel qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

RAVILION HOTEL

Məkkədə (Al Jamiah) yerləşən Ravilion Hotel, Makkah Mall və Kəbədən 10 dəqiqəlik maşın məsafəsindədir. Bu otel Kral Fəhd Qapısından 9,3 km və Umm Al-Qura University-dən 15,5 km məsafədədir.

Giriş: 16:00 sonra
Çıxış: 12:30 əvvəl
Danışılan dillər: Ərbİngiliscə

YERLƏŞMƏ

Ravilion Hotel ünvanı

Al Azizia, Məkkə, Məkkə (əyalət), 24243, Səudiyyə Ərəbistanı

Ən yaxın hava limanları

Taif International Airport, Taif (TIF)
70 km44 mil
King Abdulaziz International Airport, Ciddə (JED)
80 km50 mil

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Ravilion Hotel obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Ravilion Hotel qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Ravilion Hotel obyektində parkinq varmı?

Bəli, Ravilion Hotel qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Ravilion Hotel obyektində mağazalar varmı?

Bəli, Ravilion Hotel qonaqlarına Gözəllik salonu təklif edir.

Ravilion Hotel obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Ravilion Hotel qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama təklif edir.

Ravilion Hotel obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Ravilion Hotel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Ravilion Hotel obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Ravilion Hotel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

RƏYLƏR
Yaxşı
7.3

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

MAĞAZALAR

Gözəllik salonu

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Baqaj saxlama

VACİB QEYDLƏR

To make arrangements for check-in please contact the property ahead of time using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and cash
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a carbon monoxide detector, a fire extinguisher, a smoke detector, a first aid kit, and outdoor lighting
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • Cash Breakage deposit: SAR 200 per stay

We have included all charges provided to us by the property.

  • Fee for buffet breakfast: approximately SAR 35 per person

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Couples wishing to share a room must provide proof of marriage.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.
  • Contactless check-in and contactless check-out are available.

Property Registration Number 10006224

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder