The Lord Nelson Brewery Hotel

stars: 3
90%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

The Lord Nelson Brewery Hotel qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

THE LORD NELSON BREWERY HOTEL

A stay at The Lord Nelson Brewery Hotel places you in the heart of Sydney, within a 15-minute walk of Circular Quay and Sydney Harbour Bridge. This hotel is 0.5 mi (0.8 km) from Overseas Passenger Terminal and 1.3 mi (2.2 km) from Sydney Opera House.

Giriş: 13:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscə

YERLƏŞMƏ

The Lord Nelson Brewery Hotel ünvanı

19 Kent Street, Millers Point, Council Of The City Of Sydney, 2000, Avstraliya

Ən yaxın hava limanları

Sydney Kingsford Smith International Airport, Sydney (SYD)
17 dəq (14 km8.4 mil)
Newcastle Airport, Williamtown (NTL)
2 saat 7 dəq (176 km109 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Greenwich Baths
8 dəq avtomobillə (2.7 km)8 dəq avtomobillə (1.7 mil)
Whiting Beach
11 dəq avtomobillə (3.6 km)11 dəq avtomobillə (2.2 mil)
Double Bay Beach
12 dəq avtomobillə (4.1 km)12 dəq avtomobillə (2.6 mil)
Redleaf Beach
13 dəq avtomobillə (4.4 km)13 dəq avtomobillə (2.7 mil)
Seven Shillings Beach
13 dəq avtomobillə (4.5 km)13 dəq avtomobillə (2.8 mil)
Lady Martins Beach
14 dəq avtomobillə (4.7 km)14 dəq avtomobillə (2.9 mil)
Rose Bay Park Beach
14 dəq avtomobillə (4.8 km)14 dəq avtomobillə (3 mil)
Shark Beach
18 dəq avtomobillə (6 km)18 dəq avtomobillə (3.7 mil)
Tingara Beach
18 dəq avtomobillə (6 km)18 dəq avtomobillə (3.7 mil)
Queens Beach
18 dəq avtomobillə (6.1 km)18 dəq avtomobillə (3.8 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

The Lord Nelson Brewery Hotel obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, The Lord Nelson Brewery Hotel qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

The Lord Nelson Brewery Hotel obyektində parkinq varmı?

The Lord Nelson Brewery Hotel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

The Lord Nelson Brewery Hotel obyektində mağazalar varmı?

Bəli, The Lord Nelson Brewery Hotel qonaqlarına Hədiyyə mağazası təklif edir.

The Lord Nelson Brewery Hotel obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

The Lord Nelson Brewery Hotel qonaqlarına Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama təklif edir.

The Lord Nelson Brewery Hotel obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

The Lord Nelson Brewery Hotel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

The Lord Nelson Brewery Hotel obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

The Lord Nelson Brewery Hotel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Ümumi istirahət/TV sahəsi, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

MAĞAZALAR

Hədiyyə mağazası

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama

VACİB QEYDLƏR

The front desk is open during the following times:

  • Monday - Friday: 9:00 AM - 5:00 PM

This property doesn't offer after-hours check-in. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools. This property is not suitable for guests who are required to quarantine, due to the property's communal areas.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • Guests must contact this property in advance to reserve high chair
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a carbon monoxide detector, a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, and a first aid kit
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

  • Nearby parking fee: AUD 69 per day (3281 ft away)

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.
  • Contactless check-out is available.
  • This property welcomes guests of all sexual orientations and gender identities (LGBTQ+ friendly).

The property is closed between December 25 and December 26.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder