The St. Regis Langkawi

stars: 5
Əla
9.9

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Gigiyenik duş
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Çimərlik • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Açıq hovuz • Bəzi otaqlarda
• Əsasən görünməyən
Açıq hovuz • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Qapalı hovuz • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Spa & Sağlamlıq • Özəl kirayə
• Heç görünməyən
Spa mərkəzi, Sauna, Buxar otağı, Türk hamamı, Hidromasaj vannası/cakuzi, Spa terapiya otağı, Masaj • Özəl kirayə
• Heç görünməyən
Fitnes • Bəzi otaqlarda
• Heç görünməyən
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

The St. Regis Langkawi qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

THE ST. REGIS LANGKAWI

Langkawi-də (Kuah) yerləşən The St. Regis Langkawi-də qalarkən, Kuah Jetty və Pantai Beringin-dən 5 dəqiqəlik maşın məsafəsində olacaqsınız. Bu çimərlik kurortu Cenang Beach-dən 22,8 km, Tanjung Rhu Beach-dən isə 25,5 km məsafədədir.
Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: MalayİngiliscəFransız
Çimərlik
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

The St. Regis Langkawi ünvanı

Jalan Pantai Beringin, Langkawi, Langkawi (rayon), 07000, Malayziya

Ən yaxın hava limanları

Langkawi International Airport, Langkawi (LGK)
26 dəq (18 km11 mil)

ÇİMƏRLİKLƏR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?

Nadir tapıntı: The St. Regis Langkawi çimərliyin kənarındadır!

Giriş: Yalnız obyekt qonaqlarına
Məsafə: Obyektin ərazisində
Çimərlik
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Çimərlik geyimi məcburidir
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur

Digər ən yaxın çimərliklər

Pantai Beringin
3 dəq piyada (0.2 km)3 dəq piyada (0.1 mil)
Pantai Datuk Syed Omar
3 dəq piyada (0.2 km)3 dəq piyada (0.1 mil)
Taman Lagenda Beach
6 dəq avtomobillə (2 km)6 dəq avtomobillə (1.2 mil)
Tengah Beach
44 dəq avtomobillə (15 km)44 dəq avtomobillə (9.1 mil)
Pantai Tengah Beach
44 dəq avtomobillə (15 km)44 dəq avtomobillə (9.1 mil)
Black Sand Beach
48 dəq avtomobillə (16 km)48 dəq avtomobillə (10 mil)
Tanjung Rhu Beach
53 dəq avtomobillə (18 km)53 dəq avtomobillə (11 mil)
Pantai Teluk Nibong
57 dəq avtomobillə (19 km)57 dəq avtomobillə (12 mil)
Pasir Panjang
57 dəq avtomobillə (19 km)57 dəq avtomobillə (12 mil)
Pasir Tengkorak Beach
1 saat 3 dəq avtomobillə (21 km)1 saat 3 dəq avtomobillə (13 mil)

HOVUZLAR

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?

The St. Regis Langkawi obyektində 3 hovuz var

Hovuz 1
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Çimərlik geyimi məcburidir
Cədvəl: Bütün həftəbaşlanğıc 07:00 son gün - 21:00
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: 12 yaş və yuxarı (Tövsiyə
)
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Hovuz 2
Tip: Qapalı

Açıq: İl boyu Qalma müddətinizdə mövcuddur!

Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: başlanğıc 09:00 son gün - 21:00
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: 16 yaş və yuxarı (Tövsiyə
)
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Hovuz 3
Tip: Açıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftəbaşlanğıc 07:00 son gün - 21:00
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
Otağa aid imkanlar
Açıq hovuz • Bəzi otaqlarda
• Əsasən görünməyən

SPA & SAĞLAMLIQ

Rəngli nöqtələr nə deməkdir?
Spa & Sağlamlıq
Qarışıq istifadə
Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Cədvəl: Bütün həftəbaşlanğıc 09:00 son gün - 21:00
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunurəlavə haqq tutula bilər
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: 16 yaş və yuxarı (Tövsiyə
)
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
  • Spa mərkəzi
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Türk hamamı
  • Hidromasaj vannası/cakuzi
  • Fitnes
    Cədvəl: Bütün həftəbütün günəvvəlcədən rezervasiya tələb olunmurpulsuz
Özəl kirayə
Heç görünməyən
Personal girə bilməz
Cədvəl: Bütün həftəbaşlanğıc 09:00 son gün - 21:00
əvvəlcədən rezervasiya tələb olunurəlavə haqq tutula bilər
Uşaq yaşı məhdudiyyətləri
Təkbaşına
: 16 yaş və yuxarı (Tövsiyə
)
Müşayiətlə
: Yaş məhdudiyyəti yoxdur
  • Spa mərkəzi
  • Sauna
  • Buxar otağı
  • Türk hamamı
  • Hidromasaj vannası/cakuzi
  • Spa terapiya otağı
  • Masaj
Otağa aid imkanlar
Fitnes • Bəzi otaqlarda
• Heç görünməyən

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

The St. Regis Langkawi obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, The St. Regis Langkawi obyektində bütün qidalar halaldır.

The St. Regis Langkawi obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə The St. Regis Langkawi obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

The St. Regis Langkawi obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, The St. Regis Langkawi qonaqlarına Uşaq hovuzu təklif edir.

The St. Regis Langkawi obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, The St. Regis Langkawi qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

The St. Regis Langkawi obyektində parkinq varmı?

Bəli, The St. Regis Langkawi qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Valet parking (Free), Wheelchair-accessible parking, Wheelchair-accessible van parking parkinq təklif edir.

The St. Regis Langkawi obyektində mağazalar varmı?

Bəli, The St. Regis Langkawi qonaqlarına Obyektdə mağazalar, Gözəllik salonu təklif edir.

The St. Regis Langkawi obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

The St. Regis Langkawi qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

The St. Regis Langkawi obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, The St. Regis Langkawi qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

The St. Regis Langkawi obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

The St. Regis Langkawi qonaqlarına Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

RƏYLƏR
Əla
9.9

The St. Regis Langkawi rəyləri

Rəylərimizə niyə etibar edə bilərsiniz
Nada
Birləşmiş Krallıq
Sen 2023
9.8

Gözəl otel, təmiz. Restoranlar üçün yaxşı seçimlər. Müxtəlif seçimlərlə möhtəşəm səhər yeməyi. Mehriban və qonaqpərvər personal. Xidmətçi xidməti və istirahət xidməti ilə xoş əlavələr.

Lovely hotel, clean. Good options for restaurants. Amazing breakfast with a variety of options. Kind and welcoming staff. Nice extra touches with the butler service and wind down service.

Youssif
Malayziya
Yan 2023
10

Bir an belə qüsura yol vermək olmaz. Burada sifariş vermək üçün eksklüziv hava limanı salonu mövcuddur.

Can't flaw a moment‘Booking here comes with an exclusive airport lounge

Anonim
Birləşmiş Krallıq
Mar 2023
10
Bütün rəylərə bax

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

UŞAQLAR ÜÇÜN

Uşaq hovuzu

ÜMUMİ İMKANLAR

Çimərliyin kənarında, Bağ, Terras, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Toy zalı

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Valet parking (Free), Wheelchair-accessible parking, Wheelchair-accessible van parking

MAĞAZALAR

Obyektdə mağazalar, Gözəllik salonu

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, Konfrans zalı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi (əlavə haqq)

TƏTBİQ OLUNARSA, ƏLAVƏ HAQLAR

Şəhər vergisi, mənzil başına, gecə üzrə
10 RM
Rollaway yataq haqqı, gecə üzrə
420 RM

Obyektin bu mümkün əlavə haqları bəzi rezervasiyalara tətbiq oluna bilər. Təfərrüatlar üçün Vacib qeydlərə baxın.

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the airport (surcharges may apply). Guests must contact the property with arrival details before travel, using the contact information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. At check-in, guests must provide a record of full COVID-19 vaccination. The COVID-19 vaccination record requirement applies to all guests aged 18 and up; guests must have received complete COVID-19 vaccination at least 14 days prior to check-in. For any questions, please contact the property using the information on the booking confirmation. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a carbon monoxide detector, a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, and a first aid kit
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

  • Guests requiring airport transfers must contact the hotel directly via email at least 48 hours in advance with their flight details to arrange pick up.

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city: MYR 10.00 per accommodation, per night
  • The city tax amount listed may increase during popular local events such as the Langkawi International Maritime & Aerospace (LIMA), Le Tour De Langkawi, Ironman and Oceanman Malaysia; for more details, please contact the property

We have included all charges provided to us by the property.

  • Airport shuttle fee: MYR 250 per vehicle (one-way)
  • Late check-out is available for a fee (subject to availability)
  • Rollaway bed fee: MYR 420.0 per night

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Pool access available from 7:00 AM to 7:00 PM.
  • Reservations are required for massage services and spa treatments. Reservations can be made by contacting the resort prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.
  • Children 12 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.
  • No pets and no service animals are allowed at this property.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.
  • At check-in, guests must provide a record of full COVID-19 vaccination.
  • The COVID-19 vaccination record requirement applies to all guests aged 18 and up; guests must have received complete COVID-19 vaccination at least 14 days prior to check-in.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç