The White Hart Inn

stars: 2
80%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

The White Hart Inn qiymətləri

2 nəfər7 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

THE WHITE HART INN

With a stay at The White Hart Inn in Twickenham, you'll be 0.7 mi (1.1 km) from Twickenham Stadium and 7.8 mi (12.5 km) from Westfield London Shopping Centre. This inn is 8.9 mi (14.4 km) from Natural History Museum and 9.1 mi (14.7 km) from Kensington Palace.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəPolyak

YERLƏŞMƏ

The White Hart Inn ünvanı

KNELLER ROAD 121, Twickenham, Böyük London, TW2 7DY, Birləşmiş Krallıq

Ən yaxın hava limanları

London Heathrow Airport, London (LHR)
7.5 km4.7 mil
London City Airport, London (LCY)
29 km18 mil
London Gatwick Airport, London (LGW)
36 km22 mil
London Luton Airport, London (LTN)
47 km29 mil
London Stansted Airport, London (STN)
63 km39 mil
Southend Airport, London (SEN)
74 km46 mil
Southampton Airport, Southampton (SOU)
90 km56 mil
Bournemouth Airport, Bournemouth (BOH)
128 km80 mil
Birmingham International Airport, Birmingham (BHX)
146 km91 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Amity Beach
37 dəq avtomobillə (12 km)37 dəq avtomobillə (7.7 mil)
Ruislip Lido Beach
47 dəq avtomobillə (16 km)47 dəq avtomobillə (9.8 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

The White Hart Inn obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, The White Hart Inn qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

The White Hart Inn obyektində parkinq varmı?

Bəli, The White Hart Inn qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

The White Hart Inn obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

The White Hart Inn obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

The White Hart Inn obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

The White Hart Inn obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

VACİB QEYDLƏR

There is no front desk at this property. If you are planning to arrive after 10:00 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. The host will greet guests on arrival. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • The name on the credit card used at check-in to pay for incidentals must be the primary name on the guestroom reservation
  • This property accepts credit cards, debit cards, and cash
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a carbon monoxide detector, a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, and a first aid kit

  • Fee for full breakfast: approximately GBP 8.95 for adults and GBP 5.95 for children

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Cashless payment methods are available for all transactions.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder