Toyoko Inn Nagoya Nishiki

stars: 3
82%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Bide funksiyalı ağıllı unitaz
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Toyoko Inn Nagoya Nishiki qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

TOYOKO INN NAGOYA NISHIKI

A stay at Toyoko Inn Nagoya Nishiki places you in the heart of Nagoya, a 2-minute drive from Osu Shopping District and 5 minutes from Nagoya Congress Center. This hotel is 3.3 mi (5.4 km) from Vantelin Dome Nagoya and 4.4 mi (7.1 km) from Atsuta Jingu Shrine.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: Yaponİngiliscəİtalyan

YERLƏŞMƏ

Toyoko Inn Nagoya Nishiki ünvanı

3-9-3, Nishiki Naka-ku, Nagoya, Aichi, Yaponiya

Ən yaxın hava limanları

Nagoya Airport / JASDF Komaki Air Base, Nagoya (NKM)
20 dəq (11 km6.9 mil)
Chubu Centrair International Airport, Tokoname (NGO)
44 dəq (45 km28 mil)
Osaka International Airport, Osaka (ITM)
2 saat 15 dəq (169 km105 mil)
Komatsu Airport / JASDF Komatsu Air Base, Kanazawa (KMQ)
2 saat 45 dəq (213 km133 mil)
Shinshu-Matsumoto Airport, Matsumoto (MMJ)
2 saat 50 dəq (207 km129 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Toyoko Inn Nagoya Nishiki obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Toyoko Inn Nagoya Nishiki qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz), Kabel (pulsuz) təklif edir.

Toyoko Inn Nagoya Nishiki obyektində parkinq varmı?

Toyoko Inn Nagoya Nishiki obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Toyoko Inn Nagoya Nishiki obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Toyoko Inn Nagoya Nishiki qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Seyf, Qəzetlər təklif edir.

Toyoko Inn Nagoya Nishiki obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Toyoko Inn Nagoya Nishiki qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Toyoko Inn Nagoya Nishiki obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Toyoko Inn Nagoya Nishiki obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Avtomat (qəlyanaltı)

ÜMUMİ İMKANLAR

Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi, Kabel

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Seyf, Qəzetlər

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools. Guests who are booked for 7 nights or more may be required to change rooms during their stay.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • This property is professionally cleaned
  • Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property

  • Housekeeping is provided every 4 days.

  • Nearby parking fee: JPY 1800 per night(656 ft away; open 24 hours)

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • The Japanese Ministry of Health, Labour, and Welfare requires all international visitors to submit their passport number and nationality when registering at any lodging facility (inns, hotels, motels, etc. ). Additionally, lodging proprietors are required to photocopy passports for all registering guests and keep the photocopy on file.
  • The property is professionally cleaned.
  • Cashless payment methods are available for all transactions.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder