Travelodge by Wyndham Spearfish

stars: 2
84%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Travelodge by Wyndham Spearfish qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

TRAVELODGE BY WYNDHAM SPEARFISH

A stay at Travelodge by Wyndham Spearfish places you in the heart of Spearfish, within a 5-minute drive of Stone Ridge Commons and High Plains Heritage Center Museum. This hotel is 15 mi (24.1 km) from Black Hills National Forest and 23.6 mi (38 km) from Terry Peak Ski Area.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscə
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Travelodge by Wyndham Spearfish ünvanı

2275 E Colorado Blvd, Spearfish, Lawrence County, 57783, ABŞ

Ən yaxın hava limanları

Rapid City Regional Airport, Rapid City (RAP)
55 dəq (93 km58 mil)
Northeast Wyoming Regional Airport, Gillette (GCC)
1 saat 33 dəq (164 km102 mil)

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Qapalı

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Hidromasaj vannası/cakuzi

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Travelodge by Wyndham Spearfish obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Travelodge by Wyndham Spearfish qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Travelodge by Wyndham Spearfish obyektində parkinq varmı?

Bəli, Travelodge by Wyndham Spearfish qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Travelodge by Wyndham Spearfish obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Travelodge by Wyndham Spearfish qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon təklif edir.

Travelodge by Wyndham Spearfish obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Travelodge by Wyndham Spearfish qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Travelodge by Wyndham Spearfish obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Travelodge by Wyndham Spearfish obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Snek bar

Avtomat (qəlyanaltı)

ÜMUMİ İMKANLAR

Terras, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Safety features at this property include a carbon monoxide detector, a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, and a first aid kit

  • Rollaway bed fee: USD 10.0 per night

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Children 18 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.
  • Contactless check-out is available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder