Triguna Clarks Inn

stars: 3
86%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Triguna Clarks Inn qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

TRIGUNA CLARKS INN

With a stay at Triguna Clarks Inn in Kurnool, you'll be within a 5-minute drive of Konda Reddy Fort and Sai Baba Temple. This hotel is 2 mi (3.2 km) from Jumma Masjid and 2 mi (3.3 km) from Dhakshina Shirdi Sai Baba Temple.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: Hindİngiliscə
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Triguna Clarks Inn ünvanı

No. 51/1-1a-4, Kallur road, Kurnool, All of Andhra Pradesh, 518004, Hindistan

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Fitnes

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Triguna Clarks Inn obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Triguna Clarks Inn qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Triguna Clarks Inn obyektində parkinq varmı?

Bəli, Triguna Clarks Inn qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Triguna Clarks Inn obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Triguna Clarks Inn qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası təklif edir.

Triguna Clarks Inn obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Triguna Clarks Inn qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Triguna Clarks Inn obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Triguna Clarks Inn obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Kitabxana, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Qəzetlər, Tur masası

İŞ İMKANLARI

Biznes mərkəzi, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property doesn't offer after-hours check-in. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards
  • Safety features at this property include a fire extinguisher

  • Rollaway bed fee: INR 1000.0 per night

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder