Vesterålen Kysthotell

stars: 3
82%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

SaunaBəzi otaqlarda
Heç görünməyən
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Vesterålen Kysthotell qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə ŞərtləriniMəxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

VESTERÅLEN KYSTHOTELL

Located in Hadsel, Vesterålen Kysthotell is by the ocean, within a 15-minute walk of Norwegian Coastal Express Museum and Hurtigrutemuseet. This hotel is 3.8 mi (6.1 km) from Hadsel Church and 16.7 mi (26.9 km) from Sortland Museum.

Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: NorveçAlmanİsveçRusLitvaİngiliscəPolyakİspan

YERLƏŞMƏ

Vesterålen Kysthotell ünvanı

Børøya, Hadsel, All of Nordland, 8455, Norveç

Ən yaxın hava limanları

Stokmarknes Airport, Skagen, Hadsel (SKN)
4.5 km2.8 mil
Harstad/Narvik Airport, Evenes, Evenes (EVE)
72 km45 mil
Bodø Airport, Bodo (BOO)
147 km91 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

Nordahlstranda
1 saat 3 dəq avtomobillə (21 km)1 saat 3 dəq avtomobillə (13 mil)
Fjærvollsanden Beach
1 saat 5 dəq avtomobillə (22 km)1 saat 5 dəq avtomobillə (13 mil)

SPA & SAĞLAMLIQ

Otağa aid imkanlar
SaunaBəzi otaqlarda
Heç görünməyən

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Vesterålen Kysthotell obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Vesterålen Kysthotell qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Vesterålen Kysthotell obyektində parkinq varmı?

Bəli, Vesterålen Kysthotell qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Vesterålen Kysthotell obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Vesterålen Kysthotell qonaqlarına Sürətli check-in/check-out, Yaxınlıqda alp xizəyi, Yaxınlıqda kros xizəyi, Baqaj saxlama təklif edir.

Vesterålen Kysthotell obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Vesterålen Kysthotell obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

Vesterålen Kysthotell obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Vesterålen Kysthotell obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır, Toy zalı

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Sürətli check-in/check-out, Yaxınlıqda alp xizəyi, Yaxınlıqda kros xizəyi, Baqaj saxlama

İŞ İMKANLARI

Konfrans zalı, Banket imkanları

VACİB QEYDLƏR

There is no front desk at this property. If you are planning to arrive after 6:00 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Guests planning to arrive outside of normal check-in hours will receive an email within 24 hours before arrival with check-in instructions and lockbox information. Guests can access their accommodation through a private entrance. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards and cash
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

  • Fee for buffet breakfast: approximately NOK 175 for adults and NOK 90 for children

  • Crib (infant bed) fee: NOK 150.0 per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • No pets and no service animals are allowed at this property.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder