VOTRE Hotel

stars: 3
Çox yaxşı
8.6

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Obyektdə və yaxınlıqdakı yerlərdə halal qida yoxdur

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz obyekt

Bide imkanları

Gigiyenik duş
• Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Yalnız xanımlar üçün, fərdi kirayə ilə və ya villada/otaqda kənardan görünməyən hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur. Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilən qarışıq istifadə üçün hovuz, spa və ya çimərlik yoxdur
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

VOTRE Hotel qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

VOTRE HOTEL

With a stay at VOTRE Hotel in Ghazir (Maamelteine), you'll be within a 5-minute drive of Teleferique du Liban and Casino du Liban. This hotel is 6.6 mi (10.6 km) from Our Lady of Lebanon and 7.7 mi (12.4 km) from Jeita Grotto.
Giriş: 14:30 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: ƏrbİngiliscəFransız

YERLƏŞMƏ

VOTRE Hotel ünvanı

Ghazir, Street facing Metro, Opposite Xperience, Ghazir, Kesrouane, Livan

Ən yaxın hava limanları

Beirut Rafic Hariri International Airport, Beyrut (BEY)
25 km16 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Ən yaxın çimərliklər

beach near Haret Sakher
6 dəq avtomobillə (2.1 km)6 dəq avtomobillə (1.3 mil)
beach near Haret Sakhr
7 dəq avtomobillə (2.4 km)7 dəq avtomobillə (1.5 mil)
beach near Kaslik
11 dəq avtomobillə (3.6 km)11 dəq avtomobillə (2.2 mil)
Bahsa Beach
39 dəq avtomobillə (13 km)39 dəq avtomobillə (8.1 mil)
Titanic Beach
41 dəq avtomobillə (14 km)41 dəq avtomobillə (8.4 mil)
beach near Raouche
1 saat 3 dəq avtomobillə (21 km)1 saat 3 dəq avtomobillə (13 mil)
beach near Jnah
1 saat 6 dəq avtomobillə (22 km)1 saat 6 dəq avtomobillə (14 mil)
beach near Ouzai
1 saat 8 dəq avtomobillə (23 km)1 saat 8 dəq avtomobillə (14 mil)
White Beach
1 saat 10 dəq avtomobillə (23 km)1 saat 10 dəq avtomobillə (14 mil)
Joining Beach
1 saat 17 dəq avtomobillə (26 km)1 saat 17 dəq avtomobillə (16 mil)

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

VOTRE Hotel obyektində alkoqol verilirmi?

VOTRE Hotel ərazisində alkoqol verilmir.

VOTRE Hotel obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, VOTRE Hotel qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

VOTRE Hotel obyektində parkinq varmı?

Bəli, VOTRE Hotel qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Covered parking, Secured parking, Off-street parking, Wheelchair-accessible parking parkinq təklif edir.

VOTRE Hotel obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

VOTRE Hotel qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Kilidli şkaflar, Seyf, Tur masası təklif edir.

VOTRE Hotel obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, VOTRE Hotel qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

VOTRE Hotel obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

VOTRE Hotel qonaqlarına Hava limanı servisi (əlavə ödənişlə) təklif edir.

RƏYLƏR
Çox yaxşı
8.6

VOTRE Hotel rəyləri

Rəylərimizə niyə etibar edə bilərsiniz
Anonim
Niderland
Mar 2023
8.6

Gözəl heyət, daha böyük bir otağa köçdük. Özümüzü çox rahat hiss etdik.

nice staff, we got an upgrade to a bigger room. we felt very comfortable

Bütün rəylərə bax

YEMƏK VƏ İÇKİ

Snek bar

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Ümumi istirahət/TV sahəsi, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait, Lift, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi, Toy zalı

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Covered parking, Secured parking, Off-street parking, Wheelchair-accessible parking

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Kilidli şkaflar, Seyf, Tur masası

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the airport (surcharges may apply). Guests must contact the property with arrival details before travel, using the contact information on the booking confirmation. To make arrangements for check-in please contact the property at least 24 hours before arrival using the information on the booking confirmation. Guests will be asked to provide the property with a copy of their passport before arrival. Guests must contact the property in advance for check-in instructions and key retrieval information. Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards, debit cards, mobile payments, and cash
  • Mobile payment options include: Apple Pay
  • Cashless transactions are available
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, a security system, and a first aid kit
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room
  • Masks are required at the property for guests without COVID-19 vaccination

  • Fee for buffet breakfast: approximately USD 15 for adults and USD 10 for children

  • Airport shuttle fee: USD 35 per vehicle (one-way, maximum occupancy 4)

  • Airport shuttle fee per child: USD 35 (one-way), (from 12 to 18 years old)

  • Early check-in fee: 50 percent of room rate (subject to availability)

  • Late check-out fee: 50 percent of room rate (subject to availability)

  • Crib (infant bed) fee: USD 10.0 per day

  • Rollaway bed fee: USD 35.0 per day

  • Credit card charges are subject to a surcharge of 10 percent

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • No pets and no service animals are allowed at this property.
  • Cashless payment methods are available for all transactions and masks are required in public areas for unvaccinated guests.
  • Contactless check-in and contactless check-out are available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç