Wairoa Motel

stars: 3
76%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Wairoa Motel qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Xüsusi təklifləri açın
İndi pulsuz olaraq Halalbooking Loyalty Club-a qoşulun — 2 milyondan çox üzv artıq eksklüziv endirim və imtiyazlardan yararlanır!

Qeydiyyatdan keçməklə Halalbooking-in İstifadə Şərtlərini və Məxfilik və Kuki Siyasətlərini qəbul edirəm.

WAIROA MOTEL

With a stay at Wairoa Motel in Wairoa, you'll be within a 10-minute walk of Lambton Square and Standring Park. This motel is 0.6 mi (0.9 km) from Gaiety Theatre and 0.8 mi (1.3 km) from Alexandra Park.
Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 10:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscə
Hovuz

YERLƏŞMƏ

Wairoa Motel ünvanı

Corner of Clyde Rd & Campbell St, Wairoa, Wairoa District, 4108, Yeni Zelandiya

Ən yaxın hava limanları

Gisborne Airport, Gisborne (GIS)
64 km40 mil
Hawke's Bay Airport, Napier (NPE)
67 km42 mil
Taupo Airport, Taupo (TUO)
121 km75 mil
Whakatāne Airport, Whakatane (WHK)
132 km82 mil
Rotorua Regional Airport, Rotorua (ROT)
141 km88 mil

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Wairoa Motel obyektində ailə və uşaqlar üçün imkanlar varmı?

Bəli, Wairoa Motel qonaqlarına Uşaq baxıcılığı/uşaq xidmətləri təklif edir.

Wairoa Motel obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Wairoa Motel qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Wairoa Motel obyektində parkinq varmı?

Bəli, Wairoa Motel qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Wheelchair-accessible parking, RV, bus, truck parking (Surcharge) parkinq təklif edir.

Wairoa Motel obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Wairoa Motel qonaqlarına Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Tur masası təklif edir.

Wairoa Motel obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Wairoa Motel qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Wairoa Motel obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Wairoa Motel qonaqlarına Hava limanı servisi (pulsuz), Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə ödənişlə) təklif edir.

UŞAQLAR ÜÇÜN

Uşaq baxıcılığı/uşaq xidmətləri

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Əlilliyi olan qonaqlar üçün şərait

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Wheelchair-accessible parking, RV, bus, truck parking (Surcharge)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

Sürətli check-in/check-out, Baqaj saxlama, Tur masası

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Hava limanı servisi, Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

This property offers transfers from the airport. Guests must contact the property with arrival details before travel, using the contact information on the booking confirmation. The front desk is open daily from 8 AM - 9 PM. To make arrangements for check-in please contact the property ahead of time using the information on the booking confirmation. If you are planning to arrive after 9 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions. The front desk is staffed during limited hours. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • The name on the credit card used at check-in to pay for incidentals must be the primary name on the guestroom reservation
  • This property accepts credit cards
  • Safety features at this property include a fire extinguisher
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room

  • Fee for cooked-to-order breakfast: approximately NZD 12 to 22 per person

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Alcohol is not served at this property.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç