Wyndham Tamarindo

stars: 3
86%

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Alkoqolsuz məkanlar

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Bide imkanları

Halal xüsusiyyətləri barədə məlumat gözlənilir

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Çimərlik • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Hovuz • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Spa & Sağlamlıq • Qarışıq istifadə
• Qapalı çimərlik geyiminə icazə verilir
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Wyndham Tamarindo qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

WYNDHAM TAMARINDO

With a stay at Wyndham Tamarindo in Tamarindo, you'll be 1.1 mi (1.8 km) from Tamarindo Beach and 7.4 mi (11.9 km) from Las Baulas National Marine Park. This beach hotel is 9.2 mi (14.8 km) from Hacienda Pinilla Golf Course and 10.5 mi (16.9 km) from Grande Beach.
Giriş: 15:00 sonra
Çıxış: 11:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəİspan
Çimərlik
Hovuz
Spa & Sağlamlıq

YERLƏŞMƏ

Wyndham Tamarindo ünvanı

200m Al E Y 800m Al N Del, Bco, Ncal. De Tamarindo, Tamarindo, Cantón Santa Cruz, Kosta-Rika

Ən yaxın hava limanları

Guanacaste Airport, Liberia (LIR)
45 km28 mil
La Fortuna Arenal Airport, La Fortuna (FON)
139 km86 mil

ÇİMƏRLİKLƏR

Rahatlıqlar
  • Çimərliyə servis

Digər ən yaxın çimərliklər

Tamarindo Beach
12 dəq piyada (0.8 km)12 dəq piyada (0.5 mil)
Playa Langosta
7 dəq avtomobillə (2.5 km)7 dəq avtomobillə (1.5 mil)
Mansita Beach
19 dəq avtomobillə (6.4 km)19 dəq avtomobillə (4 mil)
Playa Róbalo
21 dəq avtomobillə (6.9 km)21 dəq avtomobillə (4.3 mil)
Avellanas Beach
22 dəq avtomobillə (7.4 km)22 dəq avtomobillə (4.6 mil)
Playa Lagartillo
29 dəq avtomobillə (9.5 km)29 dəq avtomobillə (5.9 mil)
Playa Pargos
32 dəq avtomobillə (11 km)32 dəq avtomobillə (6.6 mil)
Conchal Beach
34 dəq avtomobillə (11 km)34 dəq avtomobillə (7 mil)
Playa Negra
36 dəq avtomobillə (12 km)36 dəq avtomobillə (7.4 mil)
Playa Brasilito
37 dəq avtomobillə (12 km)37 dəq avtomobillə (7.7 mil)

HOVUZLAR

Hovuz
Tip: Açıq

SPA & SAĞLAMLIQ

Spa & Sağlamlıq
  • Spa mərkəzi

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Wyndham Tamarindo obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Wyndham Tamarindo qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Wyndham Tamarindo obyektində parkinq varmı?

Bəli, Wyndham Tamarindo qonaqlarına Obyektdə (pulsuz), Off-street parking parkinq təklif edir.

Wyndham Tamarindo obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Wyndham Tamarindo qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası təklif edir.

Wyndham Tamarindo obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Wyndham Tamarindo qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Wyndham Tamarindo obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Wyndham Tamarindo qonaqlarına Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis (pulsuz) təklif edir.

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

Snek bar

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Lift, Bütün ərazidə siqaret çəkmək qadağandır

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz), Off-street parking

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon, Konsyerj xidməti, Baqaj saxlama, Seyf, Tur masası

İŞ İMKANLARI

İclas otağı, Banket imkanları

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

NƏQLİYYAT

Yaxınlıqdakı görməli yerlərə servis

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts credit cards; cash is not accepted
  • Safety features at this property include a fire extinguisher, a smoke detector, and a security system
  • This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the property prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room
  • This property affirms that it follows the cleaning and disinfection practices of Count on Us (Wyndham)

  • Pet fee: CRC 20 per pet, per night

  • Service animals are exempt from fees

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

  • Reservations are required for massage services. Reservations can be made by contacting the hotel prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.
  • Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation (surcharges apply and can be found in the Fees section).
  • Contactless check-out is available.

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Sual verin

Obyektin imkanları, halal xüsusiyyətləri, ödənişlər və daha çoxu.

Sual vermək üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin.

Daxil ol və ya qeydiyyatdan keç