Zilkale Butik Otel

Əla
9.2

HALAL XÜSUSİYYƏTLƏR

Halal qida

Bütün qidalar halal
Halal qida yaxınlıqda

Alkoqolsuz məkanlar

Alkoqolsuz otaq

Bide imkanları

Daxili bideli unitaz
Bütün otaqlarda

Xanımlar və ailələr üçün istirahət

Hidromasaj vannası/cakuziBəzi otaqlarda
Heç görünməyən
Gold üzv təkliflərini indi açın!

Əksər otellərdə 20%-ə qədər endirim əldə etmək üçün daxil olun və ya Qeydiyyatdan keçin

Zilkale Butik Otel qiymətləri

2 nəfər1 gecə
Qiymət Uyğunlaşdırması
Adi hava şəraiti
Ailə üçün dəqiq
ümumi qiymət
Otaq uyğunluğu
zəmanəti
Qiymətlərə vergilər
və ödənişlər daxildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

ZILKALE BUTIK OTEL

Located in Çamlıhemşin, Zilkale Butik Otel is a 1-minute drive from Kaçkar Mountains National Park and 8 minutes from Zil Kale. This hotel is 4.8 mi (7.7 km) from Palovit Falls and 7.3 mi (11.8 km) from Gito Plateau.

Giriş: 14:00 sonra
Çıxış: 12:00 əvvəl
Danışılan dillər: İngiliscəTürk

YERLƏŞMƏ

Zilkale Butik Otel ünvanı

Zilkale Koyu, Camlihemsin, Rize (əyalət), 53750, Türkiyə

Ən yaxın hava limanları

Rize–Artvin Airport, Rize (RZV)
30 km19 mil
Rize–Artvin Airport, Rize (RZV)
30 km19 mil
Batumi International Airport, Batumi (BUS)
94 km59 mil
Trabzon International Airport, Trabzon (TZX)
97 km61 mil
Erzurum International Airport, Ərzurum (ERZ)
108 km67 mil

SPA & SAĞLAMLIQ

Otağa aid imkanlar
Hidromasaj vannası/cakuziBəzi otaqlarda
Heç görünməyən

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

Zilkale Butik Otel obyektində bütün qidalar halaldırmı?

Bəli, Zilkale Butik Otel obyektində bütün qidalar halaldır.

Zilkale Butik Otel yaxınlığında halal qida varmı?

Bəli, Zilkale Butik Otel obyektindən ən çox 500 m məsafədəki restoran/​kafe/​​ərzaq mağazalarında halal qida mövcuddur.

Zilkale Butik Otel obyektində otağımdan alkoqollu içkilərin çıxarılmasını istəyə bilərəmmi?

Halalbooking üzərindən rezervasiya edildikdə Zilkale Butik Otel obyektində alkoqollu içkilər qonağın otağından çıxarılır.

Zilkale Butik Otel obyektində İnternet/Wifi varmı?

Bəli, Zilkale Butik Otel qonaqlarına Wi-Fi (pulsuz) təklif edir.

Zilkale Butik Otel obyektində parkinq varmı?

Bəli, Zilkale Butik Otel qonaqlarına Obyektdə (pulsuz) parkinq təklif edir.

Zilkale Butik Otel obyektində hansı resepşn xidmətləri var?

Zilkale Butik Otel qonaqlarına 24 saat açıq resepsiyon təklif edir.

Zilkale Butik Otel obyektində təmizlik xidmətləri təklif olunurmu?

Bəli, Zilkale Butik Otel qonaqlarına Camaşırxana (əlavə ödənişlə) təklif edir.

Zilkale Butik Otel obyektində hansı nəqliyyat/transfer imkanları var?

Zilkale Butik Otel obyektindən heç bir məlumatımız yoxdur.

MƏLUMAT ÇATIŞMIR?

Burada görmək istədiyiniz, lakin çatışmayan məlumat var? Zəhmət olmasa, aşağıda bizə bildirin.

Məlumat soruş

RƏYLƏR
Əla
9.2

YEMƏK VƏ İÇKİ

Restoran

ÜMUMİ İMKANLAR

Bağ, Terras, Ayrılmış siqaret çəkmə sahəsi

İNTERNET

Wi-Fi

PARKİNQ

Obyektdə (pulsuz)

QONAQ XİDMƏTLƏRİ

24 saat açıq resepsiyon

TƏMİZLİK XİDMƏTLƏRİ

Camaşırxana (əlavə haqq)

VACİB QEYDLƏR

Front desk staff will greet guests on arrival at the property. Information provided by the property may be translated using automated translation tools.

  • Extra-person charges may apply and vary depending on property policy
  • Government-issued photo identification and a cash deposit may be required at check-in for incidental charges
  • Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed
  • This property accepts cash

  • Rollaway bed fee: TRY 5.0 per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

Property Registration Number 2022-53-0111

DİGƏR SƏYAHƏTÇİLƏR BUNLARA DA BAXIB

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder