Al Muntazah Plaza Hotel

stars: 3
İyi
7,4

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Tüm yiyecekler helal
Helal yiyecek yakınlarda

Alkolsüz alanlar

Alkolsüz tesis

Bide olanakları

Hortumlu taharet duşu
Tüm odalarda

Bayanlar ve aileler için olanaklar

Kadınlara özel, özel kiralama veya villada/odada korunaklı havuz, spa veya plaj bulunmamaktadır. Tesettür mayoya izin verilen herhangi bir karışık havuz, spa veya plaj bulunmamaktadır
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Al Muntazah Plaza Hotel fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin ve toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

AL MUNTAZAH PLAZA HOTEL

Al Muntazah Plaza Hotel size Doha (Fereej Ibn Dirham) bölgesinde, Souq Waqif Sanat Merkezi ve Souq Waqif ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu otel Doha Corniche ile 1,6 mi (2,6 km) ve City Centre Alışveriş Merkezi ile 4,6 mi (7,4 km) mesafede.

Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: ArapçaİngilizceHintçeUrduca
Havuz

KONUM

Al Muntazah Plaza Hotel nerede?

Rawdat Al Khail Street 330, Zone 25, Building 49, Doha, Ed Devha (belediye), Katar

En yakın havaalanları

Doha International Airport, Doha (DIA)
4,1 km2,5 mil
Hamad, Doha (DOH)
8,1 km5 mil
Bahreyn, Manama (BAH)
142 km88 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Doha Kumları
20 dk. sürüş (6,6 km)20 dk. sürüş (4,1 mil)
Katara Plajı
28 dk. sürüş (9,3 km)28 dk. sürüş (5,8 mil)
Al Wakrah Souq Plajı
42 dk. sürüş (14 km)42 dk. sürüş (8,8 mil)
Al Wakrah Halk Plajı
50 dk. sürüş (17 km)50 dk. sürüş (10 mil)
Al Wakrah Plajı
54 dk. sürüş (18 km)54 dk. sürüş (11 mil)

HAVUZLAR

Havuz
Tipi: Açık

SIK SORULAN SORULAR

Al Muntazah Plaza Hotel tesisinde tüm yiyecekler helal mi?

Evet, Al Muntazah Plaza Hotel tesisinde tüm yiyecekler helaldir.

Al Muntazah Plaza Hotel yakınlarında helal yiyecek bulunabilir mı?

Evet, Al Muntazah Plaza Hotel tesisine 500 m mesafedeki restoran, kafe veya marketlerde helal yiyecek bulmak mümkündür.

Al Muntazah Plaza Hotel tesisinde alkol servis ediliyor mu?

Al Muntazah Plaza Hotel tesislerinde alkol servisi yapılmamaktadır.

Al Muntazah Plaza Hotel tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Al Muntazah Plaza Hotel misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Al Muntazah Plaza Hotel tesisinde park yeri mevcut mu?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

Al Muntazah Plaza Hotel tesisinde mağazalar mevcut mu?

Evet, Al Muntazah Plaza Hotel misafirlerine Tesis bünyesinde mağazalar sunuyor.

Al Muntazah Plaza Hotel tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Al Muntazah Plaza Hotel misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası, Kilitli dolaplar, Tur masası sunuyor.

Al Muntazah Plaza Hotel tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Al Muntazah Plaza Hotel misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Al Muntazah Plaza Hotel tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

YORUMLAR
İyi
7,4
GENEL TESİS OLANAKLARI

Ortak salon/TV alanı, Tesis genelinde sigara içilmez

İNTERNET

Wi-Fi

DÜKKANLAR

Tesis bünyesinde mağazalar

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası, Kilitli dolaplar, Tur masası

ÇALIŞMA ALANLARI

Ziyafet imkanları

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Kontinental kahvaltı ücreti, Yetişkin için
25 $
Kontinental kahvaltı ücreti, Çocuk için
25 $

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir

  • Kontinental kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 25 USD, çocuklar için 25 USD ücret karşılığında servis edilmektedir

  • İlave yatak ücreti: günlük 29.0 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder