Arabella Azur Resort - All Inclusive

stars: 3
Süper
9,0

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Tüm yiyecekler helal
Helal yiyecek yakınlarda

Alkolsüz alanlar

Alkolsüz oda

Bide olanakları

Hortumlu taharet duşu
• Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Plaj • Karışık kullanım
• Tesettür mayo kullanılabilir
Açık havuz • Karışık kullanım
• Tesettür mayo kullanılabilir
Masaj • Özel kiralama
• Tamamen korunaklı
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Arabella Azur Resort - All Inclusive fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

ARABELLA AZUR RESORT - ALL INCLUSİVE

Arabella Azur Resort - All Inclusive size Hurgada (Dahar) bölgesinde, Kızıl Deniz ve Hurghada City Center Alışveriş Merkezi ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor.
Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: AlmancaArapçaRusçaİngilizce
Plaj
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Arabella Azur Resort - All Inclusive nerede?

Arabia Road, Hurgada, Kızıldeniz (il), Mısır

En yakın havaalanları

Hurghada International Airport, Hurgada (HRG)
20 dk. (10 km6,4 mil)
Sharm El Sheikh International Airport, Şarm El-Şeyh (SSH)
3 sa. 5 dk. (118 km73 mil)

PLAJLAR

Renkli noktalar ne anlama geliyor?

Nadir bulunan: Arabella Azur Resort - All Inclusive plaja sıfır!

Plaj
Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
Olanaklar
  • Güneşlikler
  • Plaj havluları

Diğer en yakın plajlar

Sahl Hasheesh Yakınlarındaki Plaj
1 sa. 6 dk. sürüş (22 km)1 sa. 6 dk. sürüş (14 mil)
Paradise Gardens Resort Yakınlarındaki Plaj
1 sa. 9 dk. sürüş (23 km)1 sa. 9 dk. sürüş (14 mil)
El Gouna Plajı
1 sa. 10 dk. sürüş (23 km)1 sa. 10 dk. sürüş (14 mil)
Makadi Körfezi Plajı
1 sa. 27 dk. sürüş (29 km)1 sa. 27 dk. sürüş (18 mil)

HAVUZLAR

Renkli noktalar ne anlama geliyor?

Arabella Azur Resort - All Inclusive'de 2 havuz bulunmaktadır.

Havuz 1
Tipi: Açık
Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
Havuz 2
Tipi: Açık

SAĞLIK & SPA

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Sağlık & Spa
  • Spa merkezi
  • Sauna
  • Buhar banyosu
  • Türk hamamı
Karışık kullanım
  • Fitness
Özel kiralama
  • Masaj
    Tamamen korunaklı
    Personel giremez

SIK SORULAN SORULAR

Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinde tüm yiyecekler helal mi?

Evet, Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinde tüm yiyecekler helaldir.

Arabella Azur Resort - All Inclusive yakınlarında helal yiyecek bulunabilir mı?

Evet, Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisine 500 m mesafedeki restoran, kafe veya marketlerde helal yiyecek bulmak mümkündür.

Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinde odamdan alkollü içeceklerin çıkarılmasını talep edebilir miyim?

Halalbooking üzerinden yapılan rezervasyonlarda, Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinde misafir odasında alkol bulunmaz.

Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinde aileye ve çocuklara uygun tesisler mevcut mu?

Evet, Arabella Azur Resort - All Inclusive misafirlerine Çocuk kulübü, Oyun salonu, Çocuk havuzu sunuyor.

Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Arabella Azur Resort - All Inclusive misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Arabella Azur Resort - All Inclusive misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Parking (limited spaces), Wheelchair-accessible parking park seçeneği sunuyor.

Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinde mağazalar mevcut mu?

Evet, Arabella Azur Resort - All Inclusive misafirlerine Kuaför/güzellik salonu sunuyor.

Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Arabella Azur Resort - All Inclusive misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Tesis içi ATM/bankamatik, Bagaj muhafazası, Emanet kasası sunuyor.

Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Arabella Azur Resort - All Inclusive misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Arabella Azur Resort - All Inclusive tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

YORUMLAR
Süper
9,0

Arabella Azur Resort - All Inclusive yorumları

Bizim müşteri yorumlarımıza neden güvenebilirsiniz
Elif
Türkiye
Haz 2025
9,6

Oteldeki her şey, yemeklerden olanaklara kadar, gerçekten VIP kalitesindeydi. Tüm personel çok cana yakın ve kibardı; kendimizi evimizde gibi hissettik.

alles im hotel von essen bis Ausstattung alle richtig vip. Mitarbeiter alle sehr freundlich & höflich :) man hat sich wie zuhause gefühlt

Antony
Fransa
Nis 2025
8,8

Her şey son derece kolay, iyi yapılandırılmış ve tıkır tıkır işleyen bir makine gibiydi. Özellikle plaj alanı ve resif çok güzeldi, oda rahattı ve personel her zaman güler yüzlü ve yardımseverdi.

Everything was super easy, well structured and run like a well oiled machine. The beach area and reef were especially nice, the room comfortable and the staff unwaveringly happy and helpful.

Rubina
Birleşik Krallık
Ara 2022
8,8

Her şey güzeldi, özellikle personel çok cana yakın ve her zaman yardıma hazırdı. Yatak odasının manzarası da güzeldi.

Everything was nice, especially the staff very friendly and always willing to help you. Nice bedroom view.

Tüm yorumları göster

ETKİNLİKLER

Tenis kortu

Bilardo

Masa tenisi

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

Snack bar

ÇOCUKLAR İÇİN

Çocuk kulübü

Oyun salonu

Çocuk havuzu

EĞLENCELER

Akşam eğlencesi

GENEL TESİS OLANAKLARI

Plaja sıfır, Bahçe, Teras, Kütüphane, Ortak salon/TV alanı, Tesis genelinde sigara içilmez

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Parking (limited spaces), Wheelchair-accessible parking

DÜKKANLAR

Kuaför/güzellik salonu

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Tesis içi ATM/bankamatik, Bagaj muhafazası, Emanet kasası

ÇALIŞMA ALANLARI

Konferans salonu, Ziyafet imkanları

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Sorularınız için lütfen rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle irtibat kurun. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü, güvenlik sistemi, ilk yardım çantası ve pencere korkulukları yer almaktadır
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

  • Otel restoranında ve havuz alanlarında özel kıyafet zorunluluğu vardır. Ayrıca, mayoya yalnızca plaj barında ve havuz barında iç kısımda izin verilmektedir.

  • Havuz 8 ve 18 arasında açıktır.

  • 24 Aralık tarihli konaklamalar için gösterilen toplam ücrete zorunlu Noel Arifesi gala yemeği ücreti dahildir

  • 31 Aralık tarihli konaklamalar için gösterilen toplam ücrete zorunlu Yılbaşı Arifesi kutlama yemeği ücreti dâhildir.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol