Atmosphere di Montagna

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Bağımsız Bide
• Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Atmosphere di Montagna fiyatları

2 kişi7 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

ATMOSPHERE Dİ MONTAGNA

Vermiglio şehrindeki Atmosphere di Montagna konaklamanızda Sole Vadisi sadece birkaç adım ötenizde, San Michele Kalesi ise araçla 5 dakika mesafede olacak. Bu oda ve kahvaltı sunan konaklama yeri Madonna di Campiglio Kayak Merkezi ile 18,6 mi (30 km) ve Strino Hisarı ile 3 mi (4,8 km) mesafede.

Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 10:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İngilizceİtalyancaİspanyolca
Sağlık & Spa

KONUM

Atmosphere di Montagna nerede?

via di Borgo nuovo,1, Vermiglio, Trentino, 38029, İtalya

En yakın havaalanları

Bolzano Airport, Bolzano (BZO)
52 km32 mil
Verona-Villafranca Valerio Catullo Airport, Villafranca di Verona (VRN)
101 km63 mil
Milan Bergamo Airport, Milano (BGY)
103 km64 mil
Innsbruck Airport, Innsbruck (INN)
118 km73 mil
Treviso, Treviso (TSF)
137 km85 mil
Lugano Airport, Lugano (LUG)
141 km88 mil
Milano Linate Airport, Milano (LIN)
145 km90 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Molveno Gölü Plajı
1 sa. 22 dk. sürüş (27 km)1 sa. 22 dk. sürüş (17 mil)

SAĞLIK & SPA

Sağlık & Spa
  • Spa merkezi
  • Sauna

SIK SORULAN SORULAR

Atmosphere di Montagna tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Atmosphere di Montagna misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Atmosphere di Montagna tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Atmosphere di Montagna misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Atmosphere di Montagna tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Atmosphere di Montagna misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Bagaj muhafazası sunuyor.

Atmosphere di Montagna tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Atmosphere di Montagna misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Atmosphere di Montagna tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Atmosphere di Montagna misafirlerine ücretli Havaalanı ring servisi sunuyor.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Teras, Güneşlenme terası, Ortak salon/TV alanı, Tesis genelinde sigara içilmez

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Bagaj muhafazası

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ULAŞIM

Havaalanı ring servisi (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Şehir vergisi: EUR 1.50 kişi başı, gece başına
1,50 €

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Misafirlerin giriş düzenlemeleri için rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini önceden araması gereklidir. Konaklama yerine saat 15 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Misafirlerin beşik/bebek yatağı rezervasyonu için bu konaklama yeriyle önceden iletişime geçmesi gerekir
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir vergisi alınmaktadır: 10 geceye kadar kişi başı, gecelik 1.50 EUR. Bu vergi 14 yaş yaş altı çocuklar için geçerli değildir.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.

  • Çocuklar dâhil olmak üzere tüm misafirler giriş noktasında şahsen bulunmalı ve devletleri tarafından verilen fotoğraflı resmî kimlik kartlarını veya pasaportlarını ibraz etmelidirler.
  • Bu konaklama yerindeki nakit işlemler için ulusal düzenlemeler uyarınca 5000 EUR üst limiti uygulanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi isteyen misafirlerimizin rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişim kurmaları gerekmektedir.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgileri yoluyla doğrudan konaklama yeriyle iletişime geçerek evcil hayvanlarını getirmek için ayarlama yapabilir.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder