CDSHotels Riva Marina Resort

stars: 4
%74

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Bağımsız Bide
• Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

CDSHotels Riva Marina Resort fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

CDSHOTELS RİVA MARİNA RESORT

CDSHotels Riva Marina Resort misafirlere Carovigno bölgesinde, havaalanı yakınında, Libo Sabbia D'Oro ve Specchiolla Plajı 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu plaj olan otel Pantanagianni Grande Plajı ile 1,7 mi (2,7 km) ve Mezzaluna Plajı ile 2,9 mi (4,7 km) mesafede.
Giriş: 17:00'dan sonra
Çıkış: 10:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: AlmancaİngilizceİtalyancaFransızca
Plaj
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

CDSHotels Riva Marina Resort nerede?

Via Della Pineta, Località Specchiolla, Carovigno, Brindisi, 72012, İtalya

En yakın havaalanları

Brindisi Airport, Brindisi (BDS)
19 dk. (25 km16 mil)
Bari Karol Wojtyła Airport, Bari (BRI)
1 sa. 8 dk. (105 km65 mil)

PLAJLAR

Olanaklar
  • Plaja transfer servisi

Diğer en yakın plajlar

Libo Sabbia D'Oro
15 dk. yürüyüş (1 km)15 dk. yürüyüş (0,6 mil)
Specchiolla Plajı
19 dk. yürüyüş (1,2 km)19 dk. yürüyüş (0,8 mil)
Pantanagianni Grande Plajı
4 dk. sürüş (1,4 km)4 dk. sürüş (0,9 mil)
Mezzaluna Plajı
11 dk. sürüş (3,5 km)11 dk. sürüş (2,2 mil)
L'Isoletta
11 dk. sürüş (3,7 km)11 dk. sürüş (2,3 mil)
Penna Grossa Plajı
13 dk. sürüş (4,3 km)13 dk. sürüş (2,7 mil)
Lamaforca Plajı
17 dk. sürüş (5,6 km)17 dk. sürüş (3,5 mil)
Torre Guaceto
18 dk. sürüş (6 km)18 dk. sürüş (3,8 mil)
Torre Pozelle
20 dk. sürüş (6,6 km)20 dk. sürüş (4,1 mil)
Costa Merlata Plajı
24 dk. sürüş (8 km)24 dk. sürüş (5 mil)

HAVUZLAR

Havuz
Tipi: Açık

Faaliyet dönemi: Sezonluk

SAĞLIK & SPA

Sağlık & Spa
  • Spa merkezi
  • Sauna
  • Buhar banyosu
  • Türk hamamı
  • Fitness
  • Spa terapi odası
  • Masaj

SIK SORULAN SORULAR

CDSHotels Riva Marina Resort tesisinde aileye ve çocuklara uygun tesisler mevcut mu?

Evet, CDSHotels Riva Marina Resort misafirlerine Çocuk kulübü, Çocuk havuzu, Bebek bakımı/çocuk hizmetleri sunuyor.

CDSHotels Riva Marina Resort tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, CDSHotels Riva Marina Resort misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

CDSHotels Riva Marina Resort tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, CDSHotels Riva Marina Resort misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Off-street parking, Wheelchair-accessible parking park seçeneği sunuyor.

CDSHotels Riva Marina Resort tesisinde mağazalar mevcut mu?

Evet, CDSHotels Riva Marina Resort misafirlerine Tesis bünyesinde mağazalar, Hediyelik eşya dükkanı, Kuaför/güzellik salonu sunuyor.

CDSHotels Riva Marina Resort tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, CDSHotels Riva Marina Resort misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Bagaj muhafazası, Emanet kasası, Tur masası sunuyor.

CDSHotels Riva Marina Resort tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, CDSHotels Riva Marina Resort misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

CDSHotels Riva Marina Resort tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, CDSHotels Riva Marina Resort misafirlerine ücretli Havaalanı ring servisi sunuyor.

ETKİNLİKLER

Tenis kortu

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

Snack bar

Yiyecek otomatı

ÇOCUKLAR İÇİN

Çocuk kulübü

Çocuk havuzu

Bebek bakımı/çocuk hizmetleri

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Teras, Güneşlenme terası, Ortak salon/TV alanı, Engelli misafirler için olanaklar, Tesis genelinde sigara içilmez, Düğün salonu

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Off-street parking, Wheelchair-accessible parking

DÜKKANLAR

Tesis bünyesinde mağazalar, Hediyelik eşya dükkanı, Kuaför/güzellik salonu

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Bagaj muhafazası, Emanet kasası, Tur masası

ÇALIŞMA ALANLARI

İş merkezi, Konferans salonu, Ziyafet imkanları

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ULAŞIM

Havaalanı ring servisi (ücretli)

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı ve tren istasyonu transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varıştan 48 saat önce konaklama yeriyle iletişime geçmeli ve varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve duman dedektörü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir tarafından vergi alınmaktadır ve bu vergi konaklama yerinde ödenmektedir. Vergi sezonluk olarak değişmektedir ve tüm yıl boyunca uygulanmayabilir. Başka muafiyet durumları veya indirimler olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen rezervasyon sonrasında alınan rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeri ile irtibat kurun.
  • Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Kasım - 31 Mart döneminde, 7 geceye kadar EUR 0.00 kişi başı, gecelik. Bu vergi 13 yaş yaşından küçük çocuklardan alınmaz.
  • Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Nisan - 31 Ekim döneminde, 7 geceye kadar EUR 2.00 kişi başı, gecelik. Bu vergi 13 yaş yaşından küçük çocuklardan alınmaz.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.

  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: araç başına 140 EUR (tek yön, maksimum kişi sayısı 4).

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Çocuklar dâhil olmak üzere tüm misafirler giriş noktasında şahsen bulunmalı ve devletleri tarafından verilen fotoğraflı resmî kimlik kartlarını veya pasaportlarını ibraz etmelidirler.
  • Bu konaklama yerindeki nakit işlemler için ulusal düzenlemeler uyarınca 5000 EUR üst limiti uygulanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi isteyen misafirlerimizin rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişim kurmaları gerekmektedir.
  • Sezonluk havuz Haziran ile Eylül arasında açık olacaktır.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 2 yaş veya altındaki çocuklar için konaklama ücreti alınmaz.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Bu konaklama yerine ulaşım için otomobil gerekli değildir.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol