Days Inn by Wyndham Bonnyville

stars: 2
%80

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Days Inn by Wyndham Bonnyville fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

DAYS INN BY WYNDHAM BONNYVİLLE

Days Inn by Wyndham Bonnyville misafirlere Bonnyville bölgesinde, iş merkezinde, Jessie Lake ile 2 dakika yürüme mesafesinde ve West Ball Diamonds ile yaya olarak 5 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Bu otel Bonnyville Off-Leash Dog Park ile 0,5 mi (0,9 km) ve Kinsmen Park ile 0,9 mi (1,4 km) mesafede.
Giriş: 15:00'dan sonra
Çıkış: 11:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İngilizce
Sağlık & Spa

KONUM

Days Inn by Wyndham Bonnyville nerede?

5810 50 Ave, Bonnyville, All of Alberta, T9N2N6, Kanada

En yakın havaalanları

Bonnyville Airport, Bonnyville (YBY)
7 dk. (5,8 km3,6 mil)
Lloydminster Airport, Lloydminster (YLL)
1 sa. 32 dk. (146 km91 mil)

SAĞLIK & SPA

Sağlık & Spa
  • Fitness

SIK SORULAN SORULAR

Days Inn by Wyndham Bonnyville tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Days Inn by Wyndham Bonnyville misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Days Inn by Wyndham Bonnyville tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Days Inn by Wyndham Bonnyville misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Wheelchair-accessible parking, Wheelchair-accessible van parking park seçeneği sunuyor.

Days Inn by Wyndham Bonnyville tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Days Inn by Wyndham Bonnyville misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Hızlı check-in/check-out sunuyor.

Days Inn by Wyndham Bonnyville tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Days Inn by Wyndham Bonnyville misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Days Inn by Wyndham Bonnyville tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

YİYECEK & İÇECEK

Yiyecek otomatı

GENEL TESİS OLANAKLARI

Ortak salon/TV alanı, Engelli misafirler için olanaklar, Asansör, Belirlenen sigara içme alanı, Şömine

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Wheelchair-accessible parking, Wheelchair-accessible van parking

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Hızlı check-in/check-out

ÇALIŞMA ALANLARI

Ziyafet imkanları

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi ve ilk yardım çantası yer almaktadır

  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, gecelik 25 CAD.

  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

  • İlave yatak ücreti: gecelik 15.0 CAD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Bu konaklama yerinin politikası gereğince, erkeklerin veya kadınların evlenme öncesi bekarlığa veda partileri de dâhil olmak üzere, grup etkinliği veya parti amacıyla yapılan belirli rezervasyonlar geri çevrilebilir.
  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.
  • Bazı olanaklara ve hizmetlere sınırlı erişim olabilir. Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak ayrıntıları öğrenmek için konaklama yeriyle bağlantı kurabilir.
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol