Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe

stars: 4
Çok iyi
8,9

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Tüm yiyecekler helal
Helal yiyecek yakınlarda

Alkolsüz alanlar

Alkolsüz tesis

Bide olanakları

Taharet musluklu tuvalet
Tüm odalarda

Bayanlar ve aileler için olanaklar

Spa terapi odası, MasajÖzel kiralama
Tamamen korunaklı
Bu tesiste %2 veya daha fazla tasarruf edin
Hemen şimdi Gold indiriminizi almak için ücretsiz kaydolun

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin ve toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

DAYS HOTEL BY WYNDHAM İSTANBUL, MALTEPE

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe konaklamanızda İstanbul merkezinde, Bağdat Caddesi ve Yörükali Plajı 10 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu spa otel Yeditepe Üniversitesi ile 8,5 km (5,3 mi) ve Pendik Limanı ile 11,9 km (7,4 mi) mesafede.

Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: ArapçaAlmancaİngilizceFransızcaRusçaTürkçe
Sağlık & Spa

KONUM

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe nerede?

Gulsuyu, E-5 Yanyol, Maltepe, İstanbul, İstanbul (il), 34848, Türkiye

En yakın havaalanları

Sabiha Gökçen, İstanbul (SAW)
13 km8,3 mil
Istanbul, İstanbul (IST)
53 km33 mil
Yenişehir, Bursa (YEI)
82 km51 mil
Tekirdağ Çorlu Airport, Corlu (TEQ)
106 km66 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Asaf Bey Plajı
23 dk. sürüş (7,5 km)23 dk. sürüş (4,7 mil)
Aya Nikola Halk Plajı
24 dk. sürüş (8,1 km)24 dk. sürüş (5,1 mil)
Kınalıada Su Sporları Kulübü
27 dk. sürüş (8,9 km)27 dk. sürüş (5,5 mil)
Caddebostan Plajı
28 dk. sürüş (9,3 km)28 dk. sürüş (5,8 mil)
Caddebostan Plajı 2
30 dk. sürüş (9,9 km)30 dk. sürüş (6,2 mil)
Çiroz Halk Plajı
1 sa. 27 dk. sürüş (29 km)1 sa. 27 dk. sürüş (18 mil)

SAĞLIK & SPA

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Sağlık & Spa
Karışık kullanım
  • Spa merkezi
    Tesettür mayo kullanılabilir
    Kullanım saatleri: Tüm haftabaşlangıç 10:00 bitiş 21:00
  • Sauna
    Tesettür mayo kullanılabilir
    Kullanım saatleri: Tüm haftabaşlangıç 10:00 bitiş 21:00
  • Buhar banyosu
    Tesettür mayo kullanılabilir
    Kullanım saatleri: başlangıç 10:00 bitiş 21:00
  • Türk hamamı
    Tesettür mayo kullanılabilir
    Kullanım saatleri: başlangıç 10:00 bitiş 21:00
  • Fitness
    Kullanım saatleri: Tüm haftabaşlangıç 10:00 bitiş 21:00
Özel kiralama
  • Spa terapi odası
    Tamamen korunaklı
    Personel giremez
    önceden rezervasyon gerekliekstra ücrete tabidir
  • Masaj
    Tamamen korunaklı
    Personel giremez
    önceden rezervasyon gerekliekstra ücrete tabidir

SIK SORULAN SORULAR

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe tesisinde tüm yiyecekler helal mi?

Evet, Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe tesisinde tüm yiyecekler helaldir.

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe yakınlarında helal yiyecek bulunabilir mı?

Evet, Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe tesisine 500 m mesafedeki restoran, kafe veya marketlerde helal yiyecek bulmak mümkündür.

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe tesisinde alkol servis ediliyor mu?

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe tesislerinde alkol servisi yapılmamaktadır.

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe misafirlerine ücretsiz Wi-Fi, ücretsiz Kablolu sunuyor.

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe tesisinde park yeri mevcut mu?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası, Emanet kasası, Tur masası sunuyor.

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Days Hotel by Wyndham İstanbul, Maltepe misafirlerine ücretli Havaalanı ring servisi sunuyor.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

YORUMLAR
Çok iyi
8,9

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

Yiyecek otomatı

GENEL TESİS OLANAKLARI

Teras, Kütüphane, Ortak salon/TV alanı, Engelli misafirler için olanaklar, Asansör, Belirlenen sigara içme alanı, Düğün salonu

İNTERNET

Wi-Fi, Kablolu

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası, Emanet kasası, Tur masası

ÇALIŞMA ALANLARI

İş merkezi, Konferans salonu, Toplantı odası, Ziyafet imkanları

ULAŞIM

Havaalanı ring servisi (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Buffet kahvaltı ücreti, yetişkin başına
854 ₺
Buffet kahvaltı ücreti, çocuk başına
427 ₺
Vale park ücreti, konaklama başına
150 ₺

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler seyahate çıkmadan önce rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve duman dedektörü yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Bize Güvenin (Wyndham) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

  • Açık büfe kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 550 TRY, çocuklar için 275 TRY ücret karşılığında servis edilmektedir

  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: araç başına 4 TRY (gidiş dönüş, maksimum kişi sayısı 6).

  • Her çocuk için havaalanı ulaşım servisi ücreti: 2 TRY (gidiş dönüş).

  • Valeli otopark ücreti: konaklama başına 150 TRY.

  • İlave yatak ücreti: günlük 450.0 TRY.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • Ebeveynleri veya vasileriyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan çocuklar için konaklama ücreti alınmaz.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.
  • Bu konaklama yerinde alkol servisi yapılmamaktadır.
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Konaklama Yeri Tescil numarası 23484

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder