Hotel Ansitz Plantiz

stars: 5
%96

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Bağımsız Bide
Tüm odalarda

Bayanlar ve aileler için olanaklar

SaunaBazı odalarda
Tamamen korunaklı
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Hotel Ansitz Plantiz fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin ve toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

HOTEL ANSİTZ PLANTİZ

Hotel Ansitz Plantiz misafirlere Merano bölgesinde, tarihi bölgede, Merano Termali ve Maia Parkı ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu lüks otel Trauttmansdorff Kalesi Bahçeleri ile 0,6 mi (0,9 km) ve Rametz Kalesi ile 0,7 mi (1,2 km) mesafede.

Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 11:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: AlmancaİngilizceFransızcaİtalyanca
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Hotel Ansitz Plantiz nerede?

Dantestrasse 56, Merano, South Tyrol, 39012, İtalya

En yakın havaalanları

Bolzano Airport, Bolzano (BZO)
25 km16 mil
Innsbruck Airport, Innsbruck (INN)
67 km42 mil
Treviso, Treviso (TSF)
138 km85 mil
Verona-Villafranca Valerio Catullo Airport, Villafranca di Verona (VRN)
143 km89 mil

HAVUZLAR

Hotel Ansitz Plantiz'de 2 havuz bulunmaktadır.

Havuz 1
Tipi: Kapalı
Havuz 2
Tipi: Açık

Faaliyet dönemi: Sezonluk

SAĞLIK & SPA

Sağlık & Spa
  • Spa merkezi
  • Sauna
  • Buhar banyosu
  • Fitness
  • Spa terapi odası
  • Masaj
Odaya özel olanaklar
SaunaBazı odalarda
Tamamen korunaklı

SIK SORULAN SORULAR

Hotel Ansitz Plantiz tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Hotel Ansitz Plantiz misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Hotel Ansitz Plantiz tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Hotel Ansitz Plantiz misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Hotel Ansitz Plantiz tesisinde mağazalar mevcut mu?

Evet, Hotel Ansitz Plantiz misafirlerine Tesis bünyesinde mağazalar, Hediyelik eşya dükkanı sunuyor.

Hotel Ansitz Plantiz tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Hotel Ansitz Plantiz misafirlerine Konsiyerj hizmeti, Yakınlarda kros kayağı, Ücretsiz kayak servisi, Bagaj muhafazası, Kilitli dolaplar, Kar sporları malzemeleri, Tur masası, Skipass, Yakınlarda kar raketi yürüyüşü, Yakınlarda snowboard, Yakınlarda kayak dersleri, Yakınlarda buz pateni, Yakınlarda kızak sunuyor.

Hotel Ansitz Plantiz tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Hotel Ansitz Plantiz misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Hotel Ansitz Plantiz tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Hotel Ansitz Plantiz misafirlerine ücretli Havaalanı özel transfer sunuyor.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Güneşlenme terası, Kütüphane, Ortak salon/TV alanı, Engelli misafirler için olanaklar, Asansör, Belirlenen sigara içme alanı, Şömine, Düğün salonu, Kayak ekipmanı muhafazası

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

DÜKKANLAR

Tesis bünyesinde mağazalar, Hediyelik eşya dükkanı

MİSAFİR HİZMETLERİ

Konsiyerj hizmeti, Yakınlarda kros kayağı, Ücretsiz kayak servisi, Bagaj muhafazası, Kar sporları malzemeleri, Kilitli dolaplar, Tur masası, Skipass, Yakınlarda kar raketi yürüyüşü, Yakınlarda snowboard, Yakınlarda buz pateni, Yakınlarda kayak dersleri, Yakınlarda kızak

ÇALIŞMA ALANLARI

Ziyafet imkanları

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ULAŞIM

Havaalanı özel transfer (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Şehir vergisi, kişi başına, gecelik
3,10 €

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı ve tren istasyonu transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler seyahate çıkmadan önce rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Resepsiyon her gün 07.30 - 22 arasında açıktır. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir vergisi alınmaktadır: kişi başı, gecelik 3.10 EUR. Bu vergi 14 yaş yaş altı çocuklar için geçerli değildir.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


  • Havaalanı gidiş dönüş servisi ücreti: araç başına 90 EUR (maksimum kişi sayısı 4).

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


  • Tüm misafirler giriş sırasında şahsen bulunmalı ve devletleri tarafından verilen fotoğraflı resmî kimlik kartlarını veya pasaportlarını ibraz etmelidirler.
  • Bu konaklama yerindeki nakit işlemler için ulusal düzenlemeler uyarınca 5000 EUR üst limiti uygulanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi isteyen misafirlerimizin rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişim kurmaları gerekmektedir.
  • Sezonluk havuz 01 Şubat ile 05 Ocak arasında açık olacaktır.
  • Havuz 7 ve 19 arasında açıktır.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder