Hotel Kanha

stars: 2

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Hortumlu taharet duşu
Tüm odalarda

Bayanlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Hotel Kanha fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin ve toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

HOTEL KANHA

Hotel Kanha misafirlere Haridwar (Motichur) bölgesinde, Har Ki Pauri ve Rajaji Ulusal Parkı ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu otel Triveni Ghat ile 11,8 mi (19 km) ve Bharat Mata Temple ile 0,7 mi (1 km) mesafede.

Giriş: 13:00'dan sonra
Çıkış: 11:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İngilizceHintçe

KONUM

Hotel Kanha nerede?

Bhoopatwala, Haridwar, All of Uttarakhand, 249411, Hindistan

En yakın havaalanları

Dehradun Airport, Dehradun (DED)
23 km14 mil
Moradabad Airport, Moradabad (MZS)
148 km92 mil

SIK SORULAN SORULAR

Hotel Kanha tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

Hotel Kanha tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Hotel Kanha misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Hotel Kanha tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Hotel Kanha misafirlerine 24-saat açık resepsiyon sunuyor.

Hotel Kanha tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

Hotel Kanha tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

GENEL TESİS OLANAKLARI

Belirlenen sigara içme alanı

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder