Pousada Tijupá

stars: 3
%96

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Spa küveti/jakuzi • Bazı odalarda
• Tamamen korunaklı
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Pousada Tijupá fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

POUSADA TİJUPÁ

Itatiaia bölgesindeki Pousada Tijupá misafirlere Alcantilado Vadisi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve Santa Clara Vadisi ile 14 dakika mesafede konaklama olanağı sunuyor. Bu pousada otel Pedra Selada Eyalet Parkı ile 39 km (24,3 mi) mesafede.
Giriş: 15:00'dan sonra
Çıkış: 13:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: Portekizce
Havuz

KONUM

Pousada Tijupá nerede?

Visconde de Maua, Vale do Pavão s/n, Itatiaia, All of Rio de Janeiro, 27525-000, Brezilya

En yakın havaalanları

Francisco de Assis Airport, Juiz de Fora (JDF)
136 km85 mil
Jacarepaguá - Roberto Marinho Airport, Rio de Janeiro (RRJ)
142 km88 mil
Rio Galeão – Tom Jobim International Airport, Rio de Janeiro (GIG)
145 km90 mil

HAVUZLAR

Havuz
Tipi: Açık

SAĞLIK & SPA

Odaya özel olanaklar
Spa küveti/jakuzi • Bazı odalarda
• Tamamen korunaklı

SIK SORULAN SORULAR

Pousada Tijupá tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Pousada Tijupá misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Pousada Tijupá tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Pousada Tijupá misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Pousada Tijupá tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Pousada Tijupá misafirlerine Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası sunuyor.

Pousada Tijupá tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Pousada Tijupá misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Pousada Tijupá tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Teras, Tesis genelinde sigara içilmez, Şömine

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

MİSAFİR HİZMETLERİ

Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon her gün 9 - 22.30 arasında açıktır. Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

  • 18 yaşın altındaki bir çocuk ile birlikte seyahat eden anne-babalar veya yasal vasi giriş sırasında çocuğun nüfus cüzdanını ve fotoğraflı kimlik (örneğin pasaport) göstermelidir. Brezilya'ya yapılan uluslararası seyahatlerde, anne veya babadan sadece biri çocuk ile seyahat ediyorsa, anne veya baba, çocuğun nüfus cüzdanına ve fotoğraflı kimliğine ilave olarak diğer ebeveyn tarafından imzalanmış noter onaylı izin belgesi göstermelidir. Anne-babanın veya yasal vasinin (hangisi geçerliyse) bu yetkiyi verememesi veya vermek istememesi durumunda, mahkeme emri gereklidir. Brezilya'ya çocuk ile seyahat etmek isteyen ziyaretçiler daha fazla bilgi almak için seyahate çıkmadan önce Brezilya Konsolosluğu ile görüşmelidir.

  • Bu konaklama yerinde 18 yaşında ve daha küçük çocuklara izin verilmez.

  • Konaklama yerinde evcil hayvanlar sadece belirli odalara kabul edilir ve evcil hayvanlara yönelik ek kısıtlamalar vardır. Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgileri yoluyla doğrudan konaklama yeriyle iletişime geçerek evcil hayvanlarını getirmek için ayarlama yapabilir.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol