Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union

stars: 3
%88

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal yiyecek yakınlarda

Alkolsüz alanlar

Alkolsüz oda

Bide olanakları

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Kapalı havuzKarışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

RESİDENCE INN BY MARRİOTT SEATTLE DOWNTOWN/LAKE UNİON

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union misafirlere Seattle merkezinde, Seattle Center ve Amazon Corporate Headquarters ile 15 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu otel Space Needle ile 1,1 mi (1,8 km) ve Seattle Waterfront ile 1,5 mi (2,4 km) mesafede.

Giriş: 16:00'dan sonra
Çıkış: 11:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İngilizceİspanyolca
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union nerede?

800 Fairview Ave N, Seattle, King County, 98109, ABD

En yakın havaalanları

Boeing Field King County International Airport, Seattle (BFI)
13 dk. (13 km7,8 mil)
Seattle Tacoma International Airport, Seattle (SEA)
18 dk. (24 km15 mil)
Snohomish County (Paine Field) Airport, Everett (PAE)
30 dk. (36 km23 mil)
Bellingham International Airport, Bellingham (BLI)
1 sa. 32 dk. (149 km92 mil)
Victoria International Airport, Victoria (YYJ)
4 sa. 17 dk. (271 km168 mil)

PLAJLAR

En yakın plajlar

Lake Union Park Tekne Rampası ve Plajı
7 dk. yürüyüş (0,4 km)7 dk. yürüyüş (0,3 mil)
Pocket Beach
6 dk. sürüş (2,2 km)6 dk. sürüş (1,3 mil)
West Denny Way Street End Plajı
7 dk. sürüş (2,2 km)7 dk. sürüş (1,4 mil)
Pioneer Square Habitat Beach
8 dk. sürüş (2,8 km)8 dk. sürüş (1,8 mil)
Seacrest Park Koyu
16 dk. sürüş (5,5 km)16 dk. sürüş (3,4 mil)
Mount Baker Plajı
18 dk. sürüş (5,9 km)18 dk. sürüş (3,7 mil)
Green Gölü Doğu Plajı
18 dk. sürüş (6 km)18 dk. sürüş (3,7 mil)
Lane West Plajı
20 dk. sürüş (6,6 km)20 dk. sürüş (4,1 mil)
The Esplanade West Plajı
21 dk. sürüş (7 km)21 dk. sürüş (4,4 mil)
Alki Plajı
21 dk. sürüş (7,1 km)21 dk. sürüş (4,4 mil)

HAVUZLAR

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Havuz
Tipi: Kapalı
Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir

SAĞLIK & SPA

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Sağlık & Spa
  • Sauna
Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
  • Spa küveti/jakuzi
  • Fitness

SIK SORULAN SORULAR

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union yakınlarında helal yiyecek bulunabilir mı?

Evet, Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union tesisine 500 m mesafedeki restoran, kafe veya marketlerde helal yiyecek bulmak mümkündür.

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union tesisinde odamdan alkollü içeceklerin çıkarılmasını talep edebilir miyim?

Halalbooking üzerinden yapılan rezervasyonlarda, Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union tesisinde misafir odasında alkol bulunmaz.

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretli) park seçeneği sunuyor.

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union tesisinde mağazalar mevcut mu?

Evet, Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union misafirlerine Tesis bünyesinde mini market sunuyor.

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Hızlı check-in/check-out, Bagaj muhafazası, Emanet kasası, Tur masası sunuyor.

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Residence Inn by Marriott Seattle Downtown/Lake Union tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

Snack bar

GENEL TESİS OLANAKLARI

Engelli misafirler için olanaklar, Asansör, Belirlenen sigara içme alanı, Düğün salonu

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretli)

DÜKKANLAR

Tesis bünyesinde mini market

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Hızlı check-in/check-out, Bagaj muhafazası, Emanet kasası, Tur masası

ÇALIŞMA ALANLARI

İş merkezi, Konferans salonu, Toplantı odası, Ziyafet imkanları

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Kendi park ücreti, gecelik
41 $
Evcil hayvan ücreti, gecelik
20 $
Katlanabilir yatak ücreti, gecelik
20 $
Temizlik ücreti, tek seferlik
150 $

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

  • Valesiz otopark ücreti: gecelik 41.00 USD (giriş/çıkış ayrıcalıkları)

  • Evcil hayvan ücreti: Her evcil hayvan için evcil hayvan başına, gecelik 20.00 USD (konaklama başı en fazla 500 USD) artı bir seferlik temizleme ücreti 150.00 USD.

  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

  • İlave yatak ücreti: gecelik 20.0 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Havuz 5 ve 23 arasında açıktır.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 17 yaş ve altındaki en fazla 2 çocuk için konaklama ücreti alınmaz.
  • Bu konaklama yeri, ağırladığı misafirler arasında cinsel tercih ve cinsel kimlik ayrımı gözetmez (LGBTQ+ bireyler ağırlanır).

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder