Riverside Inn Fuji

stars: 3
%94

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Riverside Inn Fuji fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

RİVERSİDE INN FUJİ

Riverside Inn Fuji misafirlere Bentota bölgesinde, plaj yakınında, Bentota Plajı ve Bentota River Cruise ile 10 dakika yürüme mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu pansiyon Prince Lanka Ayurvrda ile 0,9 mi (1,4 km) ve Bentota Bazaar ile 1,1 mi (1,8 km) mesafede.
Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 11:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İngilizce
Havuz

KONUM

Riverside Inn Fuji nerede?

81, Curculer Road, Obadawatta, Bentota, Galle, 80500, Sri Lanka

En yakın havaalanları

Colombo Ratmalana Airport, Kolombo (RML)
46 km29 mil
Koggala Airport, Galle (KCT)
59 km37 mil
Bandaranaike International Colombo Airport, Kolombo (CMB)
85 km53 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Bentota Plajı
6 dk. sürüş (2,1 km)6 dk. sürüş (1,3 mil)
Induruwa Plajı
10 dk. sürüş (3,4 km)10 dk. sürüş (2,1 mil)
Moragalla Plajı
11 dk. sürüş (3,7 km)11 dk. sürüş (2,3 mil)
Kosgoda Plajı
30 dk. sürüş (10 km)30 dk. sürüş (6,2 mil)
Ahungalla Plajı
39 dk. sürüş (13 km)39 dk. sürüş (8,1 mil)
Balapitiya Plajı
47 dk. sürüş (16 km)47 dk. sürüş (9,8 mil)
Kalatura Plajı
54 dk. sürüş (18 km)54 dk. sürüş (11 mil)
Pothupitiya Plajı
1 sa. 6 dk. sürüş (22 km)1 sa. 6 dk. sürüş (14 mil)
Wadduwa Plajı
1 sa. 26 dk. sürüş (29 km)1 sa. 26 dk. sürüş (18 mil)

HAVUZLAR

Havuz
Tipi: Açık

SIK SORULAN SORULAR

Riverside Inn Fuji tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Riverside Inn Fuji misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Riverside Inn Fuji tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Riverside Inn Fuji misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Riverside Inn Fuji tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Riverside Inn Fuji misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Emanet kasası, Gazeteler, Tur masası sunuyor.

Riverside Inn Fuji tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Riverside Inn Fuji misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Riverside Inn Fuji tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Riverside Inn Fuji misafirlerine ücretli Havaalanı ring servisi sunuyor.

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Teras, Belirlenen sigara içme alanı

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Emanet kasası, Gazeteler, Tur masası

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ULAŞIM

Havaalanı ring servisi (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

İngiliz kahvaltısı ücreti (yetişkin)
2.400 LKR
İngiliz kahvaltısı ücreti (çocuk)
1.200 LKR

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Araçla geliyorsanız daha fazla bilgi için (ör. yol tarifi) lütfen bu konaklama yeriyle önceden irtibata geçin.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi ve ilk yardım çantası yer almaktadır

  • İngiliz tipi kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 2400 LKR, çocuklar için 1200 LKR ücret karşılığında servis edilmektedir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Temassız çıkış imkânı sunulur.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol