Sapanca Cayir Cimen Otel

İyi
7,9

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Tüm yiyecekler helal
Helal yiyecek yakınlarda

Alkolsüz alanlar

Alkolsüz tesis

Bide olanakları

Taharet musluklu tuvalet
• Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Açık havuz • Karışık kullanım
• Tesettür mayo kullanılabilir
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Sapanca Cayir Cimen Otel fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

SAPANCA CAYİR CİMEN OTEL

Sapanca Cayir Cimen Otel misafirlere Sapanca bölgesinde, banliyöde, Sapanca Gölü Parkı ve Sapanca Teleferiği ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu aile dostu otel Ormanya Doğal Yaşam Parkı ile 8,3 mi (13,4 km) ve Kartepe Kayak Merkezi ile 10,8 mi (17,4 km) mesafede.
Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 11:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: ArapçaİngilizceTürkçe
Plaj
Havuz

KONUM

Sapanca Cayir Cimen Otel nerede?

Soguksu Mah Durak Sokak 27/9, Sapanca, Sakarya (il), 54600, Türkiye

En yakın havaalanları

Sabiha Gökçen, İstanbul (SAW)
1 sa. 16 dk. (103 km64 mil)
Yenişehir, Bursa (YEI)
1 sa. 44 dk. (126 km78 mil)
Istanbul, İstanbul (IST)
1 sa. 50 dk. (171 km106 mil)
Anadolu Airport, Eskişehir (AOE)
2 sa. 26 dk. (195 km121 mil)

PLAJLAR

Olanaklar
  • Şezlonglar
  • Plaj havluları

HAVUZLAR

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Havuz
Tipi: Açık

Faaliyet dönemi: Sezonluk

Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
Kullanım saatleri: Tüm haftabaşlangıç 08:00 bitiş 21:30
önceden rezervasyon gerekli değilücretsiz
  • Güneşlikler
  • Şezlonglar

SIK SORULAN SORULAR

Sapanca Cayir Cimen Otel tesisinde tüm yiyecekler helal mi?

Evet, Sapanca Cayir Cimen Otel tesisinde tüm yiyecekler helaldir.

Sapanca Cayir Cimen Otel yakınlarında helal yiyecek bulunabilir mı?

Evet, Sapanca Cayir Cimen Otel tesisine 500 m mesafedeki restoran, kafe veya marketlerde helal yiyecek bulmak mümkündür.

Sapanca Cayir Cimen Otel tesisinde alkol servis ediliyor mu?

Sapanca Cayir Cimen Otel tesislerinde alkol servisi yapılmamaktadır.

Sapanca Cayir Cimen Otel tesisinde aileye ve çocuklara uygun tesisler mevcut mu?

Evet, Sapanca Cayir Cimen Otel misafirlerine Çocuk havuzu sunuyor.

Sapanca Cayir Cimen Otel tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Sapanca Cayir Cimen Otel misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Sapanca Cayir Cimen Otel tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Sapanca Cayir Cimen Otel misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Uncovered parking park seçeneği sunuyor.

Sapanca Cayir Cimen Otel tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Sapanca Cayir Cimen Otel misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Tur masası sunuyor.

Sapanca Cayir Cimen Otel tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Sapanca Cayir Cimen Otel misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Sapanca Cayir Cimen Otel tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Sapanca Cayir Cimen Otel misafirlerine ücretli Havaalanı ring servisi sunuyor.

YORUMLAR
İyi
7,9

Sapanca Cayir Cimen Otel yorumları

Bizim müşteri yorumlarımıza neden güvenebilirsiniz
Sinan
Türkiye
Nis 2026
8,3

Konumu güzel, çalışanlar ilgili güzel yüzlü, odalar dubleks ve tek katlı olmak üzere iki tip. Odaların diğer odalara göre mahremiyeti oldukça iyi.

Esra
Türkiye
May 2025
8,6

Bahçe ortamı ve odaların düzeni çok güzeldi. Ailecek çok memnun kaldık. Tekrar gelmek isteriz.

Selim
Türkiye
May 2025
6,9
İsimsiz
Türkiye
Ara 2025
7,5

Çocuklar için oyun alanı güzel

Tüm yorumları göster

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

ÇOCUKLAR İÇİN

Çocuk havuzu

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Teras, Ortak salon/TV alanı, Belirlenen sigara içme alanı

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Uncovered parking

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Tur masası

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ULAŞIM

Havaalanı ring servisi (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Nəğd qırılma depoziti, qalmaq üçün
100 €
Kontinental kahvaltı ücreti, yetişkin için
10 €
Kontinental kahvaltı ücreti, çocuk için
7 €

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 72 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Konaklama yerine saat 16 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yeri, varıştan önce misafirin kredi kartına provizyon uygulama hakkını saklı tutar.
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve duman dedektörü yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Nakit Hasar depozitosu: konaklama başına 100.00 EUR

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.

  • Kontinental kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 10 EUR, çocuklar için 7 EUR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Geç çıkış ücreti ödenir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Sezonluk havuz Haziran ile Ekim arasında açık olacaktır.
  • Havuz 8 ve 21.30 arasında açıktır.
  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.
  • Temassız çıkış imkânı sunulur.

Konaklama Yeri Tescil numarası 20705

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol