Sheraton Istanbul, Levent

stars: 5
İyi
7,8

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Bazı yiyecekler helal
Helal yiyecek yakınlarda

Alkolsüz alanlar

Tesiste herhangi bir alkolsüz alan/düzenleme uygulaması yoktur

Bide olanakları

Taharet musluklu tuvalet
• Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Kapalı havuz • Karışık kullanım
• Tesettür mayo kullanılabilir
Sağlık & Spa • Kadınlara özel
• Tamamen korunaklı
Spa merkezi, Sauna, Buhar banyosu, Türk hamamı, Spa terapi odası • Kadınlara özel
• Tamamen korunaklı
Bu tesiste %2 veya daha fazla tasarruf edin
Ücretsiz kayıt, anında Gold indirim

Sheraton Istanbul, Levent fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

SHERATON ISTANBUL, LEVENT

İstanbul (Kağıthane) bölgesinde yer alan Sheraton Istanbul, Levent konaklamanızda İstanbul Sapphire Alışveriş Merkezi sadece birkaç adım ötenizde, Levent Tenis Kulübü ise 11 dakikalık yürüyüş mesafesinde olacak. Bu aile dostu otel Kanyon Alışveriş Merkezi ile 1,2 km (0,8 mi) ve Özdilek Park İstanbul ile 1,2 km (0,8 mi) mesafede.
Giriş: 15:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: AlmancaRusçaİngilizceFransızcaTürkçe
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Sheraton Istanbul, Levent nerede?

Eski Büyükdere Caddesi, 3-4, İstanbul, İstanbul (il), 34330, Türkiye

En yakın havaalanları

Istanbul, İstanbul (IST)
31 km19 mil
Sabiha Gökçen, İstanbul (SAW)
33 km20 mil
Tekirdağ Çorlu Airport, Corlu (TEQ)
91 km57 mil
Yenişehir, Bursa (YEI)
104 km64 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Caddebostan Plajı 2
41 dk. sürüş (14 km)41 dk. sürüş (8,5 mil)
Caddebostan Plajı
43 dk. sürüş (14 km)43 dk. sürüş (8,8 mil)
Suadiye Plajı
48 dk. sürüş (16 km)48 dk. sürüş (9,9 mil)
Solar Beach Plajı
53 dk. sürüş (18 km)53 dk. sürüş (11 mil)
Burç Beach
53 dk. sürüş (18 km)53 dk. sürüş (11 mil)
Suma Plajı
53 dk. sürüş (18 km)53 dk. sürüş (11 mil)
Nonstop Beach
53 dk. sürüş (18 km)53 dk. sürüş (11 mil)
Kilyos Plajı
54 dk. sürüş (18 km)54 dk. sürüş (11 mil)
Babylon Kilyos
57 dk. sürüş (19 km)57 dk. sürüş (12 mil)
Kınalıada Su Sporları Kulübü
58 dk. sürüş (19 km)58 dk. sürüş (12 mil)

HAVUZLAR

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Havuz
Tipi: Kapalı
Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir

SAĞLIK & SPA

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Sağlık & Spa
  • Masaj
Karışık kullanım
  • Fitness
Kadınlara özel
Tamamen korunaklı
Yalnızca kadın personel
Tesettür mayo kullanılabilir
  • Spa merkezi
  • Sauna
  • Buhar banyosu
  • Türk hamamı
  • Spa terapi odası
Erkeklere özel
Tesettür mayo kullanılabilir
  • Spa merkezi
  • Sauna
  • Buhar banyosu
  • Türk hamamı
  • Spa terapi odası

SIK SORULAN SORULAR

Sheraton Istanbul, Levent tesisinin menüsünde helal seçenekler var mı?

Evet, Sheraton Istanbul, Levent tesisinin menüsünde helal seçenekler sunulmaktadır.

Sheraton Istanbul, Levent yakınlarında helal yiyecek bulunabilir mı?

Evet, Sheraton Istanbul, Levent tesisine 500 m mesafedeki restoran, kafe veya marketlerde helal yiyecek bulmak mümkündür.

Sheraton Istanbul, Levent tesisinde aileye ve çocuklara uygun tesisler mevcut mu?

Evet, Sheraton Istanbul, Levent misafirlerine Bebek bakımı/çocuk hizmetleri sunuyor.

Sheraton Istanbul, Levent tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Sheraton Istanbul, Levent misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Sheraton Istanbul, Levent tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Sheraton Istanbul, Levent misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz), On-site parking, Wheelchair-accessible parking park seçeneği sunuyor.

Sheraton Istanbul, Levent tesisinde mağazalar mevcut mu?

Evet, Sheraton Istanbul, Levent misafirlerine Tesis bünyesinde mağazalar, Kuaför/güzellik salonu sunuyor.

Sheraton Istanbul, Levent tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Sheraton Istanbul, Levent misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Hızlı check-in/check-out, Bagaj muhafazası, Emanet kasası, Gazeteler, Tur masası sunuyor.

Sheraton Istanbul, Levent tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Sheraton Istanbul, Levent misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Sheraton Istanbul, Levent tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Sheraton Istanbul, Levent misafirlerine ücretli Havaalanı ring servisi, ücretsiz Yakın gezilecek yerlere transfer sunuyor.

YORUMLAR
İyi
7,8

Sheraton Istanbul, Levent yorumları

Bizim müşteri yorumlarımıza neden güvenebilirsiniz
İsimsiz
Türkiye
Haz 2026
9,0

Konforlu bir iş gezisi için ideal bir oteldi

İsimsiz
Türkiye
Eyl 2023
6,9

Çok temiz, çok güzel mobilyalar.

Sehr sauber sehr schöne Ausstattung

İsimsiz
Türkiye
Tem 2023
7,5

Otel çok merkezi bir konumda ve her yerden kolayca ulaşılabilir.

Die Lage des Hotel ist sehr zentral und von überall erreichbar

Tüm yorumları göster

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

Snack bar

ÇOCUKLAR İÇİN

Bebek bakımı/çocuk hizmetleri

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Teras, Kütüphane, Ortak salon/TV alanı, Engelli misafirler için olanaklar, Asansör, Tesis genelinde sigara içilmez, Şömine, Düğün salonu

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz), On-site parking, Wheelchair-accessible parking

DÜKKANLAR

Tesis bünyesinde mağazalar, Kuaför/güzellik salonu

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Hızlı check-in/check-out, Bagaj muhafazası, Emanet kasası, Gazeteler, Tur masası

ÇALIŞMA ALANLARI

İş merkezi, Konferans salonu, Toplantı odası, Ziyafet imkanları

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ULAŞIM

Havaalanı ring servisi (ücretli), Yakın gezilecek yerlere transfer

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Bufet kahvaltı ücreti, kişi başına
1.950 ₺
Evcil hayvan ücreti, konaklama başına
5.800 ₺

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler rezervasyon onayının üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak varıştan 48 saat önce konaklama yeriyle iletişime geçmeli ve varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Sorularınız için lütfen rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle irtibat kurun. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yeri, varıştan önce misafirin kredi kartına provizyon uygulama hakkını saklı tutar.
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Uzun süreli kiracılar kabul edilir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

  • Kahvaltı dâhil fiyat kategorisinde konaklayan misafirlerden, 6 yaş ve üzeri çocuklar için ek ücret alınmaktadır (6-12 yaş arası çocuklar için ek kahvaltı ücretinin %50'si, 12 yaşın üzerindeki çocuklar için ek kahvaltı ücretinin tamamı).

  • Açık büfe kahvaltı kişi başına 1950 TRY ücret karşılığında servis edilmektedir

  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: araç başına 9350 TRY (tek yön, maksimum kişi sayısı 4).

  • Evcil haycan ücreti: konaklama yeri başına 5800 TRY (konaklama süresine bağlı olarak değişir).

  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

  • Erken giriş ücretlidir (müsaitlik durumuna bağlıdır)

  • İlave yatak ücreti: gecelik 1750.0 TRY.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Havuz 7 ve 22 arasında açıktır.
  • Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 6 yaş veya altındaki bir çocuk için konaklama ücreti alınmaz.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).
  • Bu konaklama yerine ulaşım için otomobil gerekli değildir.
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.
  • Temassız giriş imkânı sunulur.

Konaklama Yeri Tescil numarası 7837

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol