Siena Hotel

stars: 4

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Hortumlu taharet duşu
• Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Siena Hotel fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

SİENA HOTEL

Siena Hotel misafirlere Ghazir (Maamelteine) bölgesinde, Keservan Sağlık Merkezi ile 4 dakika yürüyüş mesafesinde ve Tamary Beach ile yaya olarak 8 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Bu kayak otel Lübnan Teleferiği ile 1,1 mi (1,7 km) ve Casino du Liban Kumarhanesi ile 1,3 mi (2 km) mesafede.
Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: ArapçaRusçaİngilizceFransızca
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Siena Hotel nerede?

Jounieh, Ghazir, Kesrouane, Lübnan

En yakın havaalanları

Beirut Rafic Hariri International Airport, Beyrut (BEY)
26 km16 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Haret Sakher Yakınlarındaki Plaj
7 dk. sürüş (2,2 km)7 dk. sürüş (1,4 mil)
Haret Sakhr Yakınlarındaki Plaj
8 dk. sürüş (2,5 km)8 dk. sürüş (1,6 mil)
Kaslik Yakınlarındaki Plaj
11 dk. sürüş (3,6 km)11 dk. sürüş (2,2 mil)
Bahsa Plajı
39 dk. sürüş (13 km)39 dk. sürüş (8,1 mil)
Titanic Plajı
40 dk. sürüş (13 km)40 dk. sürüş (8,3 mil)
Raouche Yakınlarındaki Plaj
1 sa. 3 dk. sürüş (21 km)1 sa. 3 dk. sürüş (13 mil)
Jnah yakınındaki plaj
1 sa. 6 dk. sürüş (22 km)1 sa. 6 dk. sürüş (14 mil)
Ouzai Yakınlarındaki Plaj
1 sa. 9 dk. sürüş (23 km)1 sa. 9 dk. sürüş (14 mil)
Beyaz Plaj
1 sa. 9 dk. sürüş (23 km)1 sa. 9 dk. sürüş (14 mil)
Joining Plajı
1 sa. 16 dk. sürüş (25 km)1 sa. 16 dk. sürüş (16 mil)

HAVUZLAR

Havuz
Tipi: Açık

SAĞLIK & SPA

Sağlık & Spa
  • Sauna

SIK SORULAN SORULAR

Siena Hotel tesisinde aileye ve çocuklara uygun tesisler mevcut mu?

Evet, Siena Hotel misafirlerine Bebek bakımı/çocuk hizmetleri sunuyor.

Siena Hotel tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Siena Hotel misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Siena Hotel tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Siena Hotel misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Tesis dışında (Ücretsiz), Valet parking (Surcharge), Wheelchair-accessible parking park seçeneği sunuyor.

Siena Hotel tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Siena Hotel misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Hızlı check-in/check-out, Bagaj muhafazası, Kayak servisi (ücretli), Emanet kasası, Gazeteler, Tur masası sunuyor.

Siena Hotel tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Siena Hotel misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Siena Hotel tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

ÇOCUKLAR İÇİN

Bebek bakımı/çocuk hizmetleri

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Teras, Ortak salon/TV alanı, Asansör, Şömine, Düğün salonu

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Tesis dışında (Ücretsiz), Valet parking (Surcharge), Wheelchair-accessible parking

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Hızlı check-in/check-out, Bagaj muhafazası, Kayak servisi (ücretli), Emanet kasası, Gazeteler, Tur masası

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Tam kahvaltı (yetişkin)
20 $
Tam kahvaltı (çocuk)
20 $

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir

  • Zengin kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 20 USD, çocuklar için 20 USD ücret karşılığında servis edilmektedir

  • Havaalanı gidiş dönüş servisi ücreti: araç başına 35 USD (maksimum kişi sayısı 3).

  • Beşik (bebek yatağı) ücreti: günlük 30.0 USD.

  • İlave yatak ücreti: günlük 30.0 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol