Suarti Boutique Village

stars: 4
Süper
9,8

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal yiyecek önceden talep ile
Helal yiyecek yakınlarda

Alkolsüz alanlar

Alkolsüz oda

Bide olanakları

Hortumlu taharet duşu
Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Açık havuzBazı odalarda
Kısmen korunaklı
Açık havuzKarışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
Sağlık & Spa Özel kiralama
Tamamen korunaklı
Sauna, Buhar banyosu, Spa küveti/jakuzi, MasajÖzel kiralama
Tamamen korunaklı
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Suarti Boutique Village fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

SUARTİ BOUTİQUE VİLLAGE

Suarti Boutique Village size Ubud (Nyuh Kuning) bölgesinde, Ubud Maymun Ormanı ve Ubud Geleneksel Sanat Çarşısı ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu otel Sanur Plajı ile 12,2 mi (19,7 km) ve Ubud Sarayı ile 1,9 mi (3,1 km) mesafede.

Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İngilizceEndonezyaca
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Suarti Boutique Village nerede?

Jalan Raya Nyuh Kuning, Pengosekan, Ubud, Bali (il), 80571, Endonezya

En yakın havaalanları

Ngurah Rai, Denpasar (DPS)
1 sa. (36 km22 mil)
Lombok, Mataram (LOP)
5 sa. 2 dk. (143 km89 mil)

PLAJLAR

En yakın plajlar

Saba Plajı
35 dk. sürüş (12 km)35 dk. sürüş (7,2 mil)
Keramas Plajı
35 dk. sürüş (12 km)35 dk. sürüş (7,3 mil)
Rangkan Plajı
35 dk. sürüş (12 km)35 dk. sürüş (7,3 mil)
Cucukan Plajı
36 dk. sürüş (12 km)36 dk. sürüş (7,4 mil)
Masceti Plajı
36 dk. sürüş (12 km)36 dk. sürüş (7,5 mil)
Pabean Ketewel Plajı
36 dk. sürüş (12 km)36 dk. sürüş (7,5 mil)
Lebih Plajı
37 dk. sürüş (12 km)37 dk. sürüş (7,7 mil)
Lembeng Plajı
41 dk. sürüş (14 km)41 dk. sürüş (8,4 mil)
Padang Galak Plajı
43 dk. sürüş (14 km)43 dk. sürüş (8,9 mil)
Siyah Kum Plajı
45 dk. sürüş (15 km)45 dk. sürüş (9,4 mil)

HAVUZLAR

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Havuz
Tipi: Açık
Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
Kullanım saatleri: Tüm hafta
önceden rezervasyon gerekli değilücretsiz
Odaya özel olanaklar
Açık havuzBazı odalarda
Kısmen korunaklı

SAĞLIK & SPA

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Sağlık & Spa
  • Spa merkezi
Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
Kullanım saatleri: Tüm haftabaşlangıç 09:00 bitiş 21:00
önceden rezervasyon gerekliekstra ücrete tabidir
  • Sauna
  • Buhar banyosu
  • Spa küveti/jakuzi
  • Fitness
Özel kiralama
Tamamen korunaklı
Personel giremez
Kullanım saatleri: Tüm haftabaşlangıç 09:00 bitiş 21:00
önceden rezervasyon gerekliekstra ücrete tabidir
  • Sauna
  • Buhar banyosu
  • Spa küveti/jakuzi
  • Masaj

SIK SORULAN SORULAR

Suarti Boutique Village tesisinde önceden helal yiyecek talep edebilir miyim?

Evet, Suarti Boutique Village tesisinde önceden talep edildiği takdirde helal yiyecek bulunabilir.

Suarti Boutique Village yakınlarında helal yiyecek bulunabilir mı?

Evet, Suarti Boutique Village tesisine 500 m mesafedeki restoran, kafe veya marketlerde helal yiyecek bulmak mümkündür.

Suarti Boutique Village tesisinde odamdan alkollü içeceklerin çıkarılmasını talep edebilir miyim?

Halalbooking üzerinden yapılan rezervasyonlarda, Suarti Boutique Village tesisinde misafir odasında alkol bulunmaz.

Suarti Boutique Village tesisinde aileye ve çocuklara uygun tesisler mevcut mu?

Evet, Suarti Boutique Village misafirlerine Bebek bakımı/çocuk hizmetleri sunuyor.

Suarti Boutique Village tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Suarti Boutique Village misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Suarti Boutique Village tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Suarti Boutique Village misafirlerine Tesis dışında (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Suarti Boutique Village tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Suarti Boutique Village misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası, Emanet kasası, Gazeteler, Tur masası sunuyor.

Suarti Boutique Village tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Suarti Boutique Village misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Suarti Boutique Village tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Suarti Boutique Village misafirlerine ücretli Havaalanı özel transfer, ücretli Havaalanı ring servisi, ücretsiz Yakın gezilecek yerlere transfer sunuyor.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

YORUMLAR
Süper
9,8

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

ÇOCUKLAR İÇİN

Bebek bakımı/çocuk hizmetleri

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Teras, Kütüphane, Belirlenen sigara içme alanı

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis dışında (Ücretsiz)

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası, Emanet kasası, Gazeteler, Tur masası

ÇALIŞMA ALANLARI

İş merkezi

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ULAŞIM

Havaalanı özel transfer (ücretli), Havaalanı ring servisi (ücretli), Yakın gezilecek yerlere transfer

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Kontinental kahvaltı ücreti, yetişkin başına
202.500 Rp
Kontinental kahvaltı ücreti, çocuk başına
101.250 Rp

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 48 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Konaklama yerine saat 20 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

  • Kontinental kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 202500 IDR, çocuklar için 101250 IDR ücret karşılığında servis edilmektedir

  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: araç başına (tek yön) 675000 IDR.

  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Havuz 8 ve 20 arasında açıktır.
  • Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.

Yerel yönetmelikler gereğince tüm misafirler İnzivaya Çekilme (Nyepi) Günü/Hindu Yeni Yıl Etkinliği (06.00'dan itibaren) nedeniyle konaklama yerinde kalmalıdır. İnzivaya Çekilme günü genellikle mart veya nisan ayına denk gelmektedir (tarih her yıl değişmektedir). Bu tarihte giriş-çıkış mümkün olmayacaktır. Ngurah Rai Havaalanı (Bali Uluslararası Havaalanı) da İnzivaya Çekilme Gününde kapalıdır.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder