Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC

stars: 2
%84

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

SUPER 8 BY WYNDHAM FORT NELSON BC

Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC misafirlere Fort Nelson bölgesinde, havaalanı yakınında, Fort Nelson Kültürel Miras Müzesi ve Northern Lights College Fort Nelson Kampüsü 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu otel Northern Rockies Regional Recreation Centre ile 0,9 mi (1,5 km) ve Art Fraser Memorial Park ile 1,1 mi (1,7 km) mesafede.
Giriş: 15:00'dan sonra
Çıkış: 11:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İngilizce
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC nerede?

4503 50th Ave South, Fort Nelson, All of British Columbia, VOC1R0, Kanada

En yakın havaalanları

Fort Nelson Airport, Fort Nelson (YYE)
6 dk. (7,6 km4,7 mil)

HAVUZLAR

Havuz
Tipi: Kapalı

SAĞLIK & SPA

Sağlık & Spa
  • Spa küveti/jakuzi
  • Fitness

SIK SORULAN SORULAR

Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC tesisinde aileye ve çocuklara uygun tesisler mevcut mu?

Evet, Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC misafirlerine Su kaydırağı sunuyor.

Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz), RV, bus, truck parking (Free) park seçeneği sunuyor.

Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC tesisinde mağazalar mevcut mu?

Evet, Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC misafirlerine Hediyelik eşya dükkanı sunuyor.

Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Bagaj muhafazası sunuyor.

Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Super 8 by Wyndham Fort Nelson BC misafirlerine ücretsiz Havaalanı ring servisi sunuyor.

ÇOCUKLAR İÇİN

Su kaydırağı

GENEL TESİS OLANAKLARI

Engelli misafirler için olanaklar, Asansör, Belirlenen sigara içme alanı, Şömine

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz), RV, bus, truck parking (Free)

DÜKKANLAR

Hediyelik eşya dükkanı

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Bagaj muhafazası

ÇALIŞMA ALANLARI

İş merkezi

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ULAŞIM

Havaalanı ring servisi

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Evcil hayvan ücreti, konaklama başına, gecelik
25 C$

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı transfer servisi sunmaktadır. Misafirler seyahate çıkmadan önce rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yerinde 21.30-17 saatleri arasında sessiz olunması gerekmektedir. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yeri, varıştan önce misafirin kredi kartına provizyon uygulama hakkını saklı tutar.
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü, duman dedektörü ve pencere korkulukları yer almaktadır

  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına, gecelik 25.00 CAD.

  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Havuz 9 ve 22 arasında açıktır.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 17 yaş ve altındaki en fazla 2 çocuk için konaklama ücreti alınmaz.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Bu konaklama yerinde evcil hayvanlar sadece belirli odalara kabul edilir (ek ücret uygulanır, bu konuda bilgi Ücretler bölümünde bulunabilir). Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak doğrudan konaklama yeri ile iletişime geçebilir ve bu odalardan birinde kalma talebinde bulunabilir.
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.
  • Temassız çıkış imkânı sunulur.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol