Tok Epik Hotel

Çok iyi
8,6

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Tüm yiyecekler helal
Helal yiyecek yakınlarda

Alkolsüz alanlar

Alkolsüz tesis

Bide olanakları

Taharet musluklu tuvalet
• Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Kadınlara özel, özel kiralama veya villada/odada korunaklı havuz, spa veya plaj bulunmamaktadır. Tesettür mayoya izin verilen herhangi bir karışık havuz, spa veya plaj bulunmamaktadır
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Tok Epik Hotel fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

TOK EPİK HOTEL

Bursa (Yıldırım) bölgesindeki Tok Epik Hotel misafirlere Bursa Ulu Cami ve Kent Meydanı AVM ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama olanağı sunuyor. Bu otel Bursa Hayvanat Bahçesi ile 10,9 km (6,8 mil) ve PodyumPark Eğlence Merkezi ile 16 km (10 mil) mesafede.
Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İngilizceTürkçe

KONUM

Tok Epik Hotel nerede?

Mimar Sinan Mah. Emniyet cad. No 5, Bursa, Bursa (il), 16310, Türkiye

En yakın havaalanları

Yenişehir, Bursa (YEI)
38 km24 mil
Sabiha Gökçen, İstanbul (SAW)
81 km50 mil
Balıkesir Airport, Balıkesir (BZI)
120 km75 mil
Anadolu Airport, Eskişehir (AOE)
126 km78 mil
Istanbul, İstanbul (IST)
126 km78 mil
Zafer Airport, Kütahya (KZR)
147 km91 mil
Tekirdağ Çorlu Airport, Corlu (TEQ)
147 km91 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Kumsaz Plajı
1 sa. 7 dk. sürüş (22 km)1 sa. 7 dk. sürüş (14 mil)

SIK SORULAN SORULAR

Tok Epik Hotel tesisinde tüm yiyecekler helal mi?

Evet, Tok Epik Hotel tesisinde tüm yiyecekler helaldir.

Tok Epik Hotel yakınlarında helal yiyecek bulunabilir mı?

Evet, Tok Epik Hotel tesisine 500 m mesafedeki restoran, kafe veya marketlerde helal yiyecek bulmak mümkündür.

Tok Epik Hotel tesisinde alkol servis ediliyor mu?

Tok Epik Hotel tesislerinde alkol servisi yapılmamaktadır.

Tok Epik Hotel tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Tok Epik Hotel misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Tok Epik Hotel tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Tok Epik Hotel misafirlerine Tesis dışında (Ücretsiz), Parking (limited spaces) park seçeneği sunuyor.

Tok Epik Hotel tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Tok Epik Hotel misafirlerine 24-saat açık resepsiyon sunuyor.

Tok Epik Hotel tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

Tok Epik Hotel tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

YORUMLAR
Çok iyi
8,6

Tok Epik Hotel yorumları

Yorumların Özeti

Bu, doğrulanmış yorumlara dayalı olarak yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir özettir.

Misafirler genel olarak sessiz, temiz ve aileler için uygun bu otelden çok memnun kalıyor. Geniş ve konforlu Family Suite ile Quadruple odalar, ilgili personel, iyi klima, dağ manzarası ve fiyat-performans dengesi öne çıkıyor; ancak kahvaltı hizmeti ve içeriği sıkça eleştiriliyor.

Bizim müşteri yorumlarımıza neden güvenebilirsiniz
Eyyup
Türkiye
Ağu 2026
10

10 numara parasını hak ediyor biz çok beğendik

Mehmet Emin
Türkiye
Ağu 2026
9,8

Personel ilgisi alakası çok iyi sanki 7 yıldızlı otel gibi hürmetliler, temizlik süper, oda konforlu,

Özge
Türkiye
Nis 2026
9,0

otelin yeri güzel. dağ manzaları. sessiz sakin. aile süiti de çok genişti. 3 kişilik aileydik ama 4 kişi rahat kalır. odaların kendi temaları olmasıda çok güzel. tekrar gidersem bursaya bu oteli tercih ederim

Bilal
Almanya
Haz 2025
8,1

Geniş odalar
Bolca depolama alanı
Gürültüsüz

Grosse Zimmer
Genug Stauraum
Nicht laut

Erhan
Türkiye
Tem 2024
9,8

Tekrar Bursa'ya gelsem başka yer aramam

10 yorumun hepsini göster
GENEL TESİS OLANAKLARI

Engelli misafirler için olanaklar, Asansör

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis dışında (Ücretsiz), Parking (limited spaces)

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır

  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.

  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.

Konaklama Yeri Tescil numarası 24906

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol