TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station

stars: 3
%90

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Tesis veya çevresinde helal yiyecek bulunmamaktadır

Alkolsüz alanlar

Alkolsüz oda

Bide olanakları

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Kadınlara özel, özel kiralama veya villada/odada korunaklı havuz, spa veya plaj bulunmamaktadır. Tesettür mayoya izin verilen herhangi bir karışık havuz, spa veya plaj bulunmamaktadır
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

TOWNEPLACE SUİTES BY MARRİOTT LEXİNGTON PARK PATUXENT RİVER NAVAL AİR STATİON

TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station konaklamanızda Lexington Park merkezinde, Patuxent River Donanma Hava Müzesi ve Patuxent River Donanma Hava Üssü ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu otel Cecil's Old Mill ile 7,7 km (4,8 mil) ve Drum Point Deniz Feneri ile 10,7 km (6,7 mil) mesafede.

Giriş: 15:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İspanyolca
Sağlık & Spa

KONUM

TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station nerede?

22520 Three Notch Rd, Lexington Park, St. Mary's County, 20653, ABD

En yakın havaalanları

Ronald Reagan Washington National Airport, Washington (DCA)
79 km49 mil
Salisbury Ocean City Wicomico Regional Airport, Salisbury (SBY)
85 km53 mil
Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport, Baltimore (BWI)
100 km62 mil
Richmond International Airport, Richmond (RIC)
114 km71 mil
Ocean City Municipal Airport, Ocean City (OCE)
118 km73 mil
Dover Air Force Base, Dover (DOV)
128 km80 mil
Newport News Williamsburg International Airport, Newport News (PHF)
128 km80 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Piney Point Beach
51 dk. sürüş (17 km)51 dk. sürüş (11 mil)
Sandyland Beach
54 dk. sürüş (18 km)54 dk. sürüş (11 mil)

SAĞLIK & SPA

Sağlık & Spa
Karışık kullanım
  • Fitness

SIK SORULAN SORULAR

TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station tesisinde odamdan alkollü içeceklerin çıkarılmasını talep edebilir miyim?

Halalbooking üzerinden yapılan rezervasyonlarda, TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station tesisinde misafir odasında alkol bulunmaz.

TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station tesisinde mağazalar mevcut mu?

Evet, TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station misafirlerine Tesis bünyesinde mini market sunuyor.

TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station misafirlerine 24-saat açık resepsiyon sunuyor.

TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

TownePlace Suites by Marriott Lexington Park Patuxent River Naval Air Station tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

GENEL TESİS OLANAKLARI

Ortak salon/TV alanı, Engelli misafirler için olanaklar, Asansör, Tesis genelinde sigara içilmez

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

DÜKKANLAR

Tesis bünyesinde mini market

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon

ÇALIŞMA ALANLARI

İş merkezi

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Evcil hayvan depozitosu, konaklama süresi için
110 $
Evcil hayvan ücreti, konaklama başına
100 $
Temizlik ücreti, tek seferlik
25 $
Erken check-in ücreti
30 $

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yeri, varıştan önce misafirin kredi kartına provizyon uygulama hakkını saklı tutar.
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: gecelik konaklama yeri başına 100.00 USD

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.

  • Evcil hayvan depozitosu: konaklama başına 110.00 USD.
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına konaklama başına 100 USD, ayrıca 25.00 USD evcil hayvan başına bir seferlik temizlik ücreti.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Erken giriş ücreti: 30.00 USD (müsaitlik durumuna bağlıdır).

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Bu konaklama yerinin politikası gereğince, erkeklerin veya kadınların evlenme öncesi bekarlığa veda partileri de dâhil olmak üzere, grup etkinliği veya parti amacıyla yapılan belirli rezervasyonlar geri çevrilebilir.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 17 yaş ve altındaki en fazla 2 çocuk için konaklama ücreti alınmaz.
  • Bu konaklama yeri, ağırladığı misafirler arasında cinsel tercih ve cinsel kimlik ayrımı gözetmez (LGBTQ+ bireyler ağırlanır).

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder