Vraa Slotshotel

stars: 4
%76

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Vraa Slotshotel fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

VRAA SLOTSHOTEL

Tylstrup bölgesindeki Vraa Slotshotel misafirlere iskele üstünde, Sebber Manastır Kilisesi ile 4 dakika sürüş mesafesinde ve Oster Bronderslev Kilisesi ile 7 dakika mesafede konaklama fırsatı sunuyor. Bu plaj olan otel Hals'taki Balina Çeneleri ile 6,9 mi (11,1 km) ve Bronderslev Eski Kilisesi ile 6,9 mi (11,1 km) mesafede.

Giriş: 15:00'dan sonra
Çıkış: 11:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: NorveççeAlmancaİsveçceİngilizceDanca

KONUM

Vraa Slotshotel nerede?

Gammel Vråvej 66, Tylstrup, Aalborg, 9382, Danimarka

En yakın havaalanları

Aalborg Airport, Aalborg (AAL)
12 km7,4 mil
Aarhus Airport, Aarhus (AAR)
108 km67 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Saltum Plajı
1 sa. 4 dk. sürüş (21 km)1 sa. 4 dk. sürüş (13 mil)
Blokhus Plajı
1 sa. 4 dk. sürüş (21 km)1 sa. 4 dk. sürüş (13 mil)
Lokken Plajı
1 sa. 11 dk. sürüş (24 km)1 sa. 11 dk. sürüş (15 mil)
Rødhus Plajı
1 sa. 15 dk. sürüş (25 km)1 sa. 15 dk. sürüş (16 mil)
Ejstrup Plajı
1 sa. 28 dk. sürüş (29 km)1 sa. 28 dk. sürüş (18 mil)

SIK SORULAN SORULAR

Vraa Slotshotel tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Vraa Slotshotel misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Vraa Slotshotel tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Vraa Slotshotel misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Vraa Slotshotel tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Vraa Slotshotel misafirlerine Hızlı check-in/check-out, Bagaj muhafazası, Tur masası sunuyor.

Vraa Slotshotel tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

Vraa Slotshotel tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Teras, Kütüphane, Tesis genelinde sigara içilmez

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

MİSAFİR HİZMETLERİ

Hızlı check-in/check-out, Bagaj muhafazası, Tur masası

ÇALIŞMA ALANLARI

İş merkezi, Konferans salonu, Toplantı odası, Ziyafet imkanları

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Yetişkinler için kontinental kahvaltı ücreti
148 DKK
Çocuklar için kontinental kahvaltı ücreti
148 DKK
Evcil hayvan ücreti, konaklama başına
250 DKK
Erken giriş ücreti
100 DKK
Geç çıkış ücreti
200 DKK
Bebek yatağı ücreti, gecelik
250 DKK
Ranza/ilave yatak ücreti, gecelik
250 DKK

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirlerin giriş talimatları ve kilitli kasa bilgileri için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Misafirler özel girişi kullanarak kendi konaklama birimlerine girebilir. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, mobil ödeme ve nakit kabul edilmektedir
  • Mobil ödeme seçenekleri şunlardır: MobilePay

  • Kontinental kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 148 DKK, çocuklar için 148 DKK ücret karşılığında servis edilmektedir

  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, konaklama başına 250 DKK.

  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

  • Erken giriş ücreti: 100 DKK (müsaitlik durumuna bağlıdır).

  • Geç çıkış ücreti: 200 DKK (müsaitlik durumuna bağlıdır).

  • Beşik (bebek yatağı) ücreti: gecelik 250.0 DKK.

  • İlave yatak ücreti: gecelik 250.0 DKK.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Misafirlerin golf tee süresi için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 11 yaş veya altındaki bir çocuk için konaklama ücreti alınmaz.

Konaklama yeri şu zamanlarda kapalıdır: Noel Arifesi, Noel Günü, Yılbaşı Arifesi ve Yılbaşı.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder