Bali Taman Sari Villa & Restaurant

stars: 3
%100

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Hortumlu taharet duşu
Tüm villalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Bali Taman Sari Villa & Restaurant fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

BALİ TAMAN SARİ VİLLA & RESTAURANT

Negara bölgesindeki villa misafirlere deniz kıyısında, Perancak Tapınağı ve Jembrana Plajı ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu villa Baluk Rening Plajı ile 7,2 mi (11,6 km) ve Pura Rambut Siwi Hindu Tapınağı ile 9,7 mi (15,6 km) mesafede.

Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Havuz

KONUM

Bali Taman Sari Villa & Restaurant nerede?

Jl Raya Denpasar-Gilimanuk, Pura Kerta Laksana 88 Pulukan-Pekutatan, Negara, Bali (il), 82262, Endonezya

En yakın havaalanları

Ngurah Rai, Denpasar (DPS)
72 km45 mil
Gusti Ngurah Rai International Airport, Bali (DPS)
72 km45 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Baluk Rening Plajı
31 dk. sürüş (10 km)31 dk. sürüş (6,5 mil)
Medewi Plajı
58 dk. sürüş (19 km)58 dk. sürüş (12 mil)
Melaya Plajı
1 sa. 9 dk. sürüş (23 km)1 sa. 9 dk. sürüş (14 mil)
Pemuteran Plajı
1 sa. 12 dk. sürüş (24 km)1 sa. 12 dk. sürüş (15 mil)
Pasir Putih Plajı
1 sa. 19 dk. sürüş (26 km)1 sa. 19 dk. sürüş (16 mil)

HAVUZLAR

Havuz
Tipi: Açık

SIK SORULAN SORULAR

Bali Taman Sari Villa & Restaurant tesisinde aileye ve çocuklara uygun tesisler mevcut mu?

Evet, Bali Taman Sari Villa & Restaurant misafirlerine Bebek bakımı/çocuk hizmetleri sunuyor.

Bali Taman Sari Villa & Restaurant tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Bali Taman Sari Villa & Restaurant misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Bali Taman Sari Villa & Restaurant tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Bali Taman Sari Villa & Restaurant misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Bali Taman Sari Villa & Restaurant tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Bali Taman Sari Villa & Restaurant misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası sunuyor.

Bali Taman Sari Villa & Restaurant tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Bali Taman Sari Villa & Restaurant misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Bali Taman Sari Villa & Restaurant tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Bali Taman Sari Villa & Restaurant misafirlerine ücretli Havaalanı ring servisi, ücretli Yakın gezilecek yerlere transfer sunuyor.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

ÇOCUKLAR İÇİN

Bebek bakımı/çocuk hizmetleri

GENEL TESİS OLANAKLARI

Bahçe, Teras

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ULAŞIM

Havaalanı ring servisi (ücretli), Yakın gezilecek yerlere transfer (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Açılır yatak ücreti gece başına
350.000 Rp

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler seyahate çıkmadan önce rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir

  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: araç başına (tek yön) 600000 IDR.

  • İlave yatak ücreti: gecelik 350000.00 IDR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

Yerel yönetmelikler gereğince tüm misafirler İnzivaya Çekilme (Nyepi) Günü/Hindu Yeni Yıl Etkinliği (06.00'dan itibaren) nedeniyle konaklama yerinde kalmalıdır. İnzivaya Çekilme günü genellikle mart veya nisan ayına denk gelmektedir (tarih her yıl değişmektedir). Bu tarihte giriş-çıkış mümkün olmayacaktır. Ngurah Rai Havaalanı (Bali Uluslararası Havaalanı) da İnzivaya Çekilme Gününde kapalıdır.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder