Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast

stars: 4
%48

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Hortumlu taharet duşu
Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

GREEN LEAVES AQUA PARK BEACH RESORT NORTH COAST

Al Hammam şehrindeki Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast konaklamanızda Al Omayed Biyosfer Rezervi sadece birkaç adım ötenizde, Green Beach Eilat ise araçla 5 dakika mesafede olacak. Bu aile dostu otel Leukaspis ile 15,8 mi (25,4 km) ve Ebu Mena ile 18,1 mi (29,1 km) mesafede.

Giriş: 15:00'dan sonra
Çıkış: 14:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: Arapçaİngilizce
Plaj
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast nerede?

75 KM Alexandria Matrouh Road, Al-Hammam, Matruh (il), 00000, Mısır

En yakın havaalanları

Borg Al Arab, İskenderiye (HBE)
52 dk. (62 km38 mil)

PLAJLAR

HAVUZLAR

Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast'de 4 havuz bulunmaktadır.

Havuz 1
Tipi: Açık
Havuz 2
Tipi: Açık
Havuz 3
Tipi: Açık
Havuz 4
Tipi: Açık

SAĞLIK & SPA

Sağlık & Spa
  • Spa merkezi
  • Fitness
  • Spa terapi odası
  • Masaj

SIK SORULAN SORULAR

Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast tesisinde aileye ve çocuklara uygun tesisler mevcut mu?

Evet, Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast misafirlerine Çocuk havuzu sunuyor.

Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast tesisinde mağazalar mevcut mu?

Evet, Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast misafirlerine Kuaför/güzellik salonu sunuyor.

Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Tesis içi ATM/bankamatik, Emanet kasası sunuyor.

Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Green Leaves Aqua Park Beach Resort North Coast tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

ETKİNLİKLER

Aqua park/su parkı

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

Snack bar

ÇOCUKLAR İÇİN

Çocuk havuzu

GENEL TESİS OLANAKLARI

Belirlenen sigara içme alanı

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

DÜKKANLAR

Kuaför/güzellik salonu

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Tesis içi ATM/bankamatik, Emanet kasası

ÇALIŞMA ALANLARI

Ziyafet imkanları

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Buffet kahvaltı ücreti, yetişkin başına
400 LE
Buffet kahvaltı ücreti, çocuk başına
200 LE

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Misafirlerin beşik/bebek yatağı ve portatif/ilave yatak rezervasyonu için bu konaklama yeri ile önceden iletişime geçmesi gerekir
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

  • Açık büfe kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 400 EGP, çocuklar için 200 EGP ücret karşılığında servis edilmektedir

  • Kat hizmetleri için ek ücret alınır

  • İlave yatak ücreti: günlük 20.0 EGP.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 6 yaş veya altındaki bir çocuk için konaklama ücreti alınmaz.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder