Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+

%92

HELAL ÖZELLİKLER

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ fiyatları

2 kişi3 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

PRİVE SUİTE SİDE & SPA HOTEL - YALNIZCA YETİŞKİNLER 16+

Manavgat bölgesindeki Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ konaklamanızda, Side Halk Plajı ve Sultan Hamam Side ile 10 dakika yürüyüş mesafesinde olacaksınız. Bu plaj olan otel Side Roma Harabeleri ile 0,7 mi (1,2 km) ve Anıtsal Çeşme ile 0,8 mi (1,3 km) mesafede.

Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: AlmancaİngilizceTürkçe
Plaj
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ nerede?

Side Mah. 1055 Sok. No:10 07330 Manavgat Antalya, 0, Manavgat, Antalya (il), 07330, Türkiye

En yakın havaalanları

Antalya, Antalya (AYT)
54 km34 mil
Gazipaşa, Gazipaşa (GZP)
97 km60 mil
Süleyman Demirel International Airport, Isparta (ISE)
150 km93 mil

PLAJLAR

Nadir bulunan: Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ plaja sıfır!

Tesisler
  • Cabana
Olanaklar
  • Plaja transfer servisi
  • Güneşlikler
  • Şezlonglar

Diğer en yakın plajlar

Side Sorgun Plajı
6 dk. sürüş (2 km)6 dk. sürüş (1,3 mil)
Kiralama SUP
7 dk. sürüş (2,5 km)7 dk. sürüş (1,5 mil)
Kumköy Plajı
11 dk. sürüş (3,7 km)11 dk. sürüş (2,3 mil)
Evrenseki Halk Plajı
16 dk. sürüş (5,2 km)16 dk. sürüş (3,2 mil)
Genel Plaj
17 dk. sürüş (5,6 km)17 dk. sürüş (3,5 mil)
Manavgat Belediyesi Mesire Alanı Plajı
21 dk. sürüş (7 km)21 dk. sürüş (4,3 mil)
Side Halk Plajı
29 dk. sürüş (9,6 km)29 dk. sürüş (6 mil)
Kızılağaç Plajı
40 dk. sürüş (13 km)40 dk. sürüş (8,2 mil)
Kızılağaç Halk Plajı
43 dk. sürüş (14 km)43 dk. sürüş (8,9 mil)
Ali Bey Club Plajı
44 dk. sürüş (15 km)44 dk. sürüş (9,1 mil)

HAVUZLAR

Havuz
Tipi: Açık

Faaliyet dönemi: Sezonluk

SAĞLIK & SPA

Sağlık & Spa
  • Spa merkezi
  • Sauna
  • Türk hamamı
  • Fitness
  • Spa terapi odası
  • Masaj

SIK SORULAN SORULAR

Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Tesis dışında (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ tesisinde mağazalar mevcut mu?

Evet, Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ misafirlerine Tesis bünyesinde mini market sunuyor.

Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ misafirlerine 24-saat açık resepsiyon sunuyor.

Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Prive Suite Side & Spa Hotel - Yalnızca Yetişkinler 16+ misafirlerine ücretli Havaalanı özel transfer, ücretli Havaalanı ring servisi sunuyor.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

GENEL TESİS OLANAKLARI

Plaja sıfır, Bahçe, Teras, Asansör, Belirlenen sigara içme alanı

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz), Tesis dışında (Ücretsiz)

DÜKKANLAR

Tesis bünyesinde mini market

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon

ULAŞIM

Havaalanı özel transfer (ücretli), Havaalanı ring servisi (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Buffet kahvaltı ücreti, kişi başı
12 €

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

  • Açık büfe kahvaltı kişi başına 12 EUR ücret karşılığında servis edilmektedir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Sezonluk havuz 01 Nisan ile 30 Kasım arasında açık olacaktır.
  • Havuz 07.30 ve 19.30 arasında açıktır.
  • Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • 16 yaşından küçük misafirlerin, yalnızca yetişkinlerin girebildiği bu konaklama yerine girmelerine izin verilmemektedir.
  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.

Aşağıdaki tesisler Kasım, Aralık, Ocak, Şubat ve Mart boyunca kapalıdır:
- Yüzme havuzu

Konaklama Yeri Tescil numarası 23640

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder