Quality Inn Waycross

stars: 2
%70

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Quality Inn Waycross fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

QUALİTY INN WAYCROSS

Waycross bölgesindeki Quality Inn Waycross konaklamanızda, Memorial Stadium ve Waycross Rail Depot ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Bu otel Monroe Park ile 1,9 mi (3 km) ve Waycross City Hall ile 2 mi (3,2 km) mesafede.

Giriş: 15:00'dan sonra
Çıkış: 11:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İngilizce
Havuz

KONUM

Quality Inn Waycross nerede?

2016 Memorial Drive, Waycross, Ware County, 31501, ABD

En yakın havaalanları

Valdosta Regional Airport, Valdosta (VLD)
1 sa. 15 dk. (108 km67 mil)
Jacksonville International Airport, Jacksonville (JAX)
1 sa. 16 dk. (112 km70 mil)
Brunswick Golden Isles Airport, Brunswick (BQK)
1 sa. 17 dk. (102 km63 mil)
Savannah Hilton Head International Airport, Savannah (SAV)
2 sa. (191 km119 mil)

HAVUZLAR

Havuz
Tipi: Açık

Faaliyet dönemi: Sezonluk

SIK SORULAN SORULAR

Quality Inn Waycross tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Quality Inn Waycross misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Quality Inn Waycross tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Quality Inn Waycross misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

Quality Inn Waycross tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Quality Inn Waycross misafirlerine 24-saat açık resepsiyon sunuyor.

Quality Inn Waycross tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Quality Inn Waycross misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Quality Inn Waycross tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

GENEL TESİS OLANAKLARI

Engelli misafirler için olanaklar, Belirlenen sigara içme alanı

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Konaklama için depozito
50 $
Evcil hayvan için depozito, konaklama için
100 $

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Misafirlerin beşik/bebek yatağı ve portatif/ilave yatak rezervasyonu için bu konaklama yeri ile önceden iletişime geçmesi gerekir
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Bize Güvenin (Wyndham) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.
  • COVID-19 aşısı olmamış misafirlerin konaklama yerinde maske takması zorunludur

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: konaklama başına 50 USD.
  • Hizmet ücreti: konaklama yeri başına, gecelik 5.00 USD

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.

  • Evcil hayvan depozitosu: konaklama başına 100 USD.
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, gecelik 15 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Sezonluk havuz Mayıs ile Eylül arasında açık olacaktır.
  • Havuz 9 ve 20 arasında açıktır.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 15 yaş ve altındaki en fazla 2 çocuk için konaklama ücreti alınmaz.
  • Konaklama yerinde evcil hayvanlar sadece belirli odalara alınır ve evcil hayvanlara yönelik başka kısıtlamalar vardır (ek ücretler uygulanır, bu konuda bilgi Ücretler bölümünde bulunabilir). Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgileri yoluyla doğrudan konaklama yeri ile iletişime geçerek evcil hayvanlarını getirmek üzere ayarlama yapabilir.
  • Aşı olmamış misafirlerin ortak alanlarda maske takması zorunludur.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder