Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur

stars: 5
%86

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Tüm yiyecekler helal

Alkolsüz alanlar

Alkolsüz oda

Bide olanakları

Hortumlu taharet duşu
Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Açık havuzKarışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

SUNWAY PUTRA HOTEL KUALA LUMPUR

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur size Kuala Lumpur merkezinde, Petronas İkiz Kuleleri ve KLCC Park ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklama imkânı sunuyor. Bu lüks otel Suria KLCC Alışveriş Merkezi ile 2,3 mi (3,7 km) ve Pavilion Kuala Lumpur ile 2,5 mi (3,9 km) mesafede.

Giriş: 15:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: HintçeMalaycaİngilizce
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur nerede?

100 Jalan Putra, Kuala Lumpur, Büyük Kuala Lumpur, 50350, Malezya

En yakın havaalanları

Kuala Lumpur International Airport, Sepang (KUL)
47 km29 mil

HAVUZLAR

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Havuz
Tipi: Açık
Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir

SAĞLIK & SPA

Sağlık & Spa
  • Buhar banyosu
Karışık kullanım
  • Fitness

SIK SORULAN SORULAR

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur tesisinde tüm yiyecekler helal mi?

Evet, Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur tesisinde tüm yiyecekler helaldir.

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur tesisinde odamdan alkollü içeceklerin çıkarılmasını talep edebilir miyim?

Halalbooking üzerinden yapılan rezervasyonlarda, Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur tesisinde misafir odasında alkol bulunmaz.

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur tesisinde aileye ve çocuklara uygun tesisler mevcut mu?

Evet, Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur misafirlerine Çocuk havuzu sunuyor.

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretli) park seçeneği sunuyor.

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası, Emanet kasası sunuyor.

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

Snack bar

ÇOCUKLAR İÇİN

Çocuk havuzu

GENEL TESİS OLANAKLARI

Teras, Güneşlenme terası, Asansör, Belirlenen sigara içme alanı

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretli)

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Bagaj muhafazası, Emanet kasası

ÇALIŞMA ALANLARI

Konferans salonu, Toplantı odası, Ziyafet imkanları

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Yerel mutfak kahvaltısı ücreti için yetişkinler
75 RM
Yerel mutfak kahvaltısı ücreti için çocuklar
37,50 RM

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir. Otel, müşterilerin, yakın seyahat geçmişlerine ilişkin belgeler sağlamalarını (pasaport kontrol damgalarını gösterme gibi) ve/veya sağlık raporu sunmalarını talep edebilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve güvenlik sistemi yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Nakit depozito: gecelik 200.00 MYR

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.

  • Yerel mutfak tipi kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 75 MYR, çocuklar için 37.50 MYR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Valesiz otopark ücreti: günlük 13 MYR.
  • İlave yatak ücreti: gecelik 162.0 MYR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

  • Havuz 8 ve 20 arasında açıktır.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 11 yaş veya altındaki çocuklar için konaklama ücreti alınmaz.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder