Swissotel Sarajevo

stars: 5
Süper
9,3

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Tüm yiyecekler helal
Helal yiyecek yakınlarda

Alkolsüz alanlar

Alkolsüz tesis

Bide olanakları

Taharet musluklu tuvalet
• Tüm odalarda

Kadınlar ve aileler için olanaklar

Kapalı havuz • Karışık kullanım
• Tesettür mayo kullanılabilir
Spa terapi odası, Masaj • Özel kiralama
• Tamamen korunaklı
Bu tesiste %5 veya daha fazla tasarruf edin
Ücretsiz kayıt, anında Gold indirim

Swissotel Sarajevo fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
Özel teklifleri görün
Ücretsiz Halalbooking Loyalty Club üyeliği ile özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanan 2 milyondan fazla üyeye katılın!

Kaydolarak Halalbooking'in Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul ediyorum.

SWİSSOTEL SARAJEVO

Son derece elverişli ve merkezi bir konumda, mükemmel manzaralara sahip, kadınlara özel bir spaya sahip, alkolsüz bir otel. Tüm yiyecekler helaldir ve eski şehre kolay bir yürüyüş mesafesinde ve popüler bir alışveriş merkezinin bitişiğindedir.
Giriş: 15:00'dan sonra
Çıkış: 12:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: Boşnakçaİngilizce
Havuz
Sağlık & Spa

KONUM

Swissotel Sarajevo nerede?

Vrbanja 1, Saraybosna, Saraybosna (kanton), 71000, Bosna Hersek

En yakın havaalanları

Butmir, Saraybosna (SJJ)
17 dk. (8,2 km5,1 mil)
Mostar International Airport, Mostar (OMO)
2 sa. 16 dk. (136 km84 mil)
Dubrovnik Airport, Dubrovnik (DBV)
4 sa. 21 dk. (244 km151 mil)

HAVUZLAR

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Havuz
Tipi: Kapalı
Derinlik: 130 cm

Faaliyet dönemi: Yıl boyu Konaklamanız süresince müsait!

Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
Kullanım saatleri: Tüm haftabaşlangıç 06:00 bitiş 23:00
önceden rezervasyon gerekli değilücretsiz
Çocuk yaşı kısıtlamaları
Yalnız
: 16 yaş ve üzeri (Önerilir
)
Yetişkin eşliğinde
: Yaş kısıtlaması yok
  • Soğuk havalarda ısıtmalı

SAĞLIK & SPA

Renkli noktalar ne anlama geliyor?
Sağlık & Spa
Karışık kullanım
Tesettür mayo kullanılabilir
Kullanım saatleri: Tüm haftabaşlangıç 06:00 bitiş 23:00
önceden rezervasyon gerekli değilücretsiz
Çocuk yaşı kısıtlamaları
Yalnız
: 16 yaş ve üzeri (Kural
)
Yetişkin eşliğinde
: Yaş kısıtlaması yok
  • Spa merkezi
  • Sauna
  • Buhar banyosu
  • Türk hamamı
  • Spa küveti/jakuzi
  • Fitness
  • Tuz odası
Özel kiralama
  • Spa terapi odası
    Tamamen korunaklı
    Personel giremez
    Kullanım saatleri: Tüm haftabaşlangıç 06:00 bitiş 23:00önceden rezervasyon gerekliekstra ücrete tabidir
    Çocuk yaşı kısıtlamaları
    Yalnız
    : 16 yaş ve üzeri (Önerilir
    )
    Yetişkin eşliğinde
    : Yaş kısıtlaması yok
  • Masaj
    Tamamen korunaklı
    Personel giremez
    Kullanım saatleri: Tüm haftabaşlangıç 06:00 bitiş 23:00önceden rezervasyon gerekliekstra ücrete tabidir
    Çocuk yaşı kısıtlamaları
    Yalnız
    : 16 yaş ve üzeri (Kural
    )
    Yetişkin eşliğinde
    : Yaş kısıtlaması yok

SIK SORULAN SORULAR

Swissotel Sarajevo tesisinde tüm yiyecekler helal mi?

Evet, Swissotel Sarajevo tesisinde tüm yiyecekler helaldir.

Swissotel Sarajevo yakınlarında helal yiyecek bulunabilir mı?

Evet, Swissotel Sarajevo tesisine 500 m mesafedeki restoran, kafe veya marketlerde helal yiyecek bulmak mümkündür.

Swissotel Sarajevo tesisinde alkol servis ediliyor mu?

Swissotel Sarajevo tesislerinde alkol servisi yapılmamaktadır.

Swissotel Sarajevo tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, Swissotel Sarajevo misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Swissotel Sarajevo tesisinde park yeri mevcut mu?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

Swissotel Sarajevo tesisinin resepsiyon hizmetleri nelerdir?

Evet, Swissotel Sarajevo misafirlerine 24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Tesis içi ATM/bankamatik, Bagaj muhafazası, Emanet kasası sunuyor.

Swissotel Sarajevo tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, Swissotel Sarajevo misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

Swissotel Sarajevo tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Evet, Swissotel Sarajevo misafirlerine ücretli Havaalanı ring servisi sunuyor.

YORUMLAR
Süper
9,3

Swissotel Sarajevo yorumları

Yorumların Özeti

Bu, doğrulanmış yorumlara dayalı olarak yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir özettir.

Genel olarak çok olumlu bir konaklama: misafirler otelin temizliğini, rahat odalarını, ilgili personelini, alışveriş merkezine ve Eski Şehir’e yakın merkezi konumunu ve helal yemek seçeneklerini övüyor. Hizmetler ve manzaralar sıkça beğeniliyor. Bayanlara özel havuz seansları azalmış.

Bizim müşteri yorumlarımıza neden güvenebilirsiniz
Sidra
Birleşik Krallık
Eki 2026
10

Tüm önemli turistik yerlere yeterince yakın, ama çok daha sessiz ve sakin. 19. katta, birbirine bağlantılı iki odada kaldık. Odalar çok geniş ve Saraybosna manzarası inanılmaz! Manzaranın tadını doyasıya çıkarabilmeniz için pencere önündeki minderli oturma yerlerini çok sevdik. Ayrıca meyve suyu, Coca-Cola, Fanta ve su bulunan ücretsiz bir minibar da var; 4 gece kaldık ve hepsini bitiremedik!

Bir alışveriş merkezine bağlı ve alışveriş merkezine 1. kattan girebiliyorsunuz. Alışveriş merkezindeki yürüyen merdivenlerden aşağı inince tramvay/otobüs durağına çıkıyorsunuz. Seferler çok sık ve ücreti şoföre ödeyebiliyorsunuz; kişi başı, yolculuk başına yaklaşık £1. 10 dakikada doğrudan eski şehre varıyorsunuz; oraya otelden yürüyerek de yaklaşık 20–25 dakikada ulaşabilirsiniz.

Alışveriş merkezinin zemin katında, otelin ön kapısından çıkıp sola yürüdüğünüzde alışveriş merkezi girişinin hemen yanında bir döviz bürosu var ve benden kimlik istemediler. Eski şehirde pasaportunuzu istiyorlar; ben de pasaportumu her yere yanımda taşımaya pek sıcak bakmıyordum.

Genel olarak harika bir deneyimdi.

It’s close enough to where all the main attractions are but a lot quieter and calmer . We were on the 19th floor with 2 interconnected rooms. Rooms are very spacious and the views across Sarajevo are incredible! Loved the window sill padded seats so you can enjoy the views thoroughly. There is also a complementary mini bar with juice and coke / Fanta / water - we stayed 4 nights and couldn’t get through these !
It’s connected to a mall you can enter from the 1st floor - down the mall escalator and you exit to the tram / bus stop. The service is very frequent and you can pay the driver - it’s like £1 for a ride pp. 10 mins and you’re right in the old town that is walkable also from
The hotel about 20-25 mins.
In the mall there’s an exchange bureaus on the ground floor literally next to the mall entrance if you walk out of the front hotel entrance to the left and they didn’t ask for my id . In the old town they want your passport and I was not keen on carrying mine everywhere.
Overall it was a fantastic experience.

Bahattin
Türkiye
Ağu 2026
10

Personel ilgisi, kahvaltı, temizlik ve otel konumu mükemmel

Yaman
Türkiye
Ağu 2026
9,3
Faruk
Türkiye
May 2026
9,8
HİKMET
Türkiye
Nis 2026
10
37 yorumun hepsini göster

VİDEO

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

GENEL TESİS OLANAKLARI

Ortak salon/TV alanı, Engelli misafirler için olanaklar, Tesis genelinde sigara içilmez, Düğün salonu

İNTERNET

Wi-Fi

MİSAFİR HİZMETLERİ

24-saat açık resepsiyon, Konsiyerj hizmeti, Tesis içi ATM/bankamatik, Bagaj muhafazası, Emanet kasası

ÇALIŞMA ALANLARI

İş merkezi, Konferans salonu, Ziyafet imkanları

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ULAŞIM

Havaalanı ring servisi (ücretli)

DURUMA BAĞLI EK ÜCRETLER

Yatak kaldırma ücreti, gecelik
20 €
Şehir vergisi, kişi başına, 1 Ocak - 5 Ocak tarihleri için, gecelik
2,05 €
Şehir vergisi, kişi başına, 6 Ocak - 30 Haziran, gecelik
1,53 €
Şehir vergisi, kişi başına, 1 Temmuz - 31 Ağustos, gecelik
2,05 €
Şehir vergisi, kişi başına, 1 Eylül - 24 Aralık, gecelik
1,53 €
Şehir vergisi, kişi başına, 25 Aralık - 31 Aralık, gecelik
2,05 €

Tesisten alınabilecek bu olası ek ücretler bazı rezervasyonlar için geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Notlar ve Kurallar bölümünü inceleyin.

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler seyahate çıkmadan önce rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
Bu konaklama yeri, varıştan önce misafirin kredi kartına provizyon uygulama hakkını saklı tutar.
Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
Uzun süreli kiracılar kabul edilir
Bu konaklama yeri, güneş enerjisi kullanmaktadır
Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi, ilk yardım çantası ve pencere korkulukları yer almaktadır
Bu konaklama yeri, ALLSAFE (Accor Hotels) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:
Şehir tarafından vergi alınmaktadır ve bu vergi konaklama yerinde ödenmektedir. Vergi sezonluk olarak değişmektedir ve tüm yıl boyunca uygulanmayabilir. Başka muafiyet durumları veya indirimler olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen rezervasyon sonrasında alınan rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeri ile irtibat kurun.
Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Ocak - 5 Ocak döneminde, kişi başı, gecelik 2.05 EUR
Şehir vergisi alınmaktadır: 6 Ocak - 30 Haziran döneminde kişi başı, gecelik 1.53 EUR
Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Temmuz - 31 Ağustos döneminde, kişi başı, gecelik 2.05 EUR
Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Eylül - 24 Aralık döneminde, kişi başı, gecelik 1.53 EUR
Şehir vergisi alınmaktadır: 25 Aralık - 31 Aralık döneminde, kişi başı, gecelik 2.05 EUR
Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.

Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: araç başına 50 EUR (tek yön, maksimum kişi sayısı 4). Valeli otopark ücreti: günlük 15 EUR.
Erken giriş ücretlidir (müsaitlik durumuna bağlıdır)
Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)
İlave yatak ücreti: gecelik 20.0 EUR.
Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.

Havuz 7 ve 22 arasında açıktır.
Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir. Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 6 yaş ve altındaki en fazla 2 çocuk için konaklama ücreti alınmaz. Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir. Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir. Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir. Bu konaklama yerinde alkol servisi yapılmamaktadır. Otoparkta taşıtlar için maksimum yükselik kısıtlaması vardır.
Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder
Soru sor

Olanaklar, helal dostu özellikler, ödemeler ve daha fazlası.

Soru sormak için giriş yapın veya kaydolun.

Giriş yap veya kaydol