The Palms Motel (Formerly Flinders Motel)

stars: 3
%72

HELAL ÖZELLİKLER

Helal yiyecekler

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Alkolsüz alanlar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bide olanakları

Helal özellikler bilgisi bekleniyor

Bayanlar ve aileler için olanaklar

Helal özellikler bilgisi bekleniyor
Gold üyelere özel fırsatları kaçırmayın!

Birçok otelde %20'ye varan indirimlerden faydalanmak için Giriş yap veya Kaydol

The Palms Motel (Formerly Flinders Motel) fiyatları

2 kişi1 gece
Fiyat Eşitlemesi Yapıyoruz
Genel hava durumu
Kesin ve toplam
aile fiyatlandırması
Oda kapasite
garantisi
Fiyatlara vergi ve
ücretler dâhildir
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder
room placeholder

THE PALMS MOTEL (FORMERLY FLİNDERS MOTEL)

The Palms Motel (Formerly Flinders Motel) konaklamanızda Wollongong merkezinde, WIN Stadyumu ve Wollongong Golf Kulübü ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu motel North Wollongong Beach ile 1,1 km (0,7 mil) ve Wollongong Botanik Bahçesi ile 2,7 km (1,7 mil) mesafede.

Giriş: 14:00'dan sonra
Çıkış: 10:00'dan önce
Konuşulan di̇ller: İngilizce

KONUM

The Palms Motel (Formerly Flinders Motel) nerede?

19 Flinders St., Wollongong, Wollongong City Council, 2500, Avustralya

En yakın havaalanları

Sydney Kingsford Smith International Airport, Sydney (SYD)
58 km36 mil
[Duplicate] Western Sydney International Airport, Sydney (WSI)
61 km38 mil

PLAJLAR

En yakın plajlar

Wollongong City Beach
6 dk. sürüş (1,9 km)6 dk. sürüş (1,2 mil)
Bellambi Beach
19 dk. sürüş (6,3 km)19 dk. sürüş (3,9 mil)
Woonona Beach
22 dk. sürüş (7,2 km)22 dk. sürüş (4,5 mil)
North Beach
22 dk. sürüş (7,4 km)22 dk. sürüş (4,6 mil)
MM Beach
23 dk. sürüş (7,8 km)23 dk. sürüş (4,8 mil)
Bulli Beach
25 dk. sürüş (8,2 km)25 dk. sürüş (5,1 mil)
Fishermans Beach
25 dk. sürüş (8,3 km)25 dk. sürüş (5,2 mil)
Sandon Point Beach
29 dk. sürüş (9,6 km)29 dk. sürüş (5,9 mil)
McCauleys Beach
32 dk. sürüş (11 km)32 dk. sürüş (6,5 mil)
Thirroul Beach
35 dk. sürüş (12 km)35 dk. sürüş (7,3 mil)

SIK SORULAN SORULAR

The Palms Motel (Formerly Flinders Motel) tesisinde internet/Wifi mevcut mu?

Evet, The Palms Motel (Formerly Flinders Motel) misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

The Palms Motel (Formerly Flinders Motel) tesisinde park yeri mevcut mu?

Evet, The Palms Motel (Formerly Flinders Motel) misafirlerine Tesis bünyesinde (Ücretsiz) park seçeneği sunuyor.

The Palms Motel (Formerly Flinders Motel) tesisinde temizlik hizmetleri sunuluyor mu?

Evet, The Palms Motel (Formerly Flinders Motel) misafirlerine ücretli Çamaşırhane sunuyor.

The Palms Motel (Formerly Flinders Motel) tesisinde hangi ulaşım/transfer seçenekleri mevcut?

Bu konu hakkında bir bilgi yok.

EKSİK BİLGİ VAR MI?

Görmek istediğiniz ama bulamadığınız herhangi bir bilgi var mı? Lütfen bize bildirin.

Bilgi talep et

YİYECEK & İÇECEK

Restoran

GENEL TESİS OLANAKLARI

Tesis genelinde sigara içilmez

İNTERNET

Wi-Fi

PARK YERİ

Tesis bünyesinde (Ücretsiz)

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çamaşırhane (ücretli)

ÖNEMLİ NOTLAR VE KURALLAR

Resepsiyon şu saatlerde açıktır:

  • Pazartesi - Cumartesi: 10 - 19.30

Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Normal giriş saatlerinin dışında varış yapmayı planlayan misafirlerin giriş talimatları ve anahtar alma talimatları için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.

  • Bu konaklama yerinde alkol servisi yapılmamaktadır.

  • Otoparkta taşıtlar için maksimum yükselik kısıtlaması vardır.

  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.

ZİYARETÇİLERİN İLGİ GÖSTERDİĞİ DİĞER TESİSLER:

property placeholder
property placeholder
property placeholder
property placeholder